Секс/разголување на webcam за пари

Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.686
Поени од реакции
1.069
со оглед на тоа колку сум начекал македонци (машки особено) кога патувам надвор по сајтови, мислам дека бизнисов станува популарен.
100 до 300 долари на ден не е заебанција
Што мислиш, парите за електрични тротинети од кај им се?
 

devilko

♆ wicked one ♆
Член од
28 август 2014
Мислења
988
Поени од реакции
3.068
Што мислите вие дека рандом женски ќе ви даваат пари за да гледаат како си го мафтате патлакот? Геј публика ве гледа, а за 300 евра да ви дадат ќе треба и по едно дилдо у шупак да си ставите. ;)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.270
Поени од реакции
5.177
Што мислите вие дека рандом женски ќе ви даваат пари за да гледаат како си го мафтате патлакот? Геј публика ве гледа, а за 300 евра да ви дадат ќе треба и по едно дилдо у шупак да си ставите. ;)
да не те чуди има богати баби


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
29 март 2013
Мислења
3.338
Поени од реакции
2.966
Za kolku pari da go promaftam?
Ако имаш трема од камера ти препорачувам да не се осудуваш на ваков подвиг! Ќе ти се испоти раката и ќе ти пролизга пинцетата, 300 бељи ќе направиш... :icon_mrgr:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Вие имајте понуда па преговарајте после за private show.
Дечкиве шо ги гледав од мкд продаваат, ама реалното шоу е скриено само за тој што плаќа само за негови очи.
Ваљда дркаат заедно сите тројца на кам. Не ми личеа као да се дупат на камера.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
93
Поени од реакции
3
Вие имајте понуда па преговарајте после за private show.
Дечкиве шо ги гледав од мкд продаваат, ама реалното шоу е скриено само за тој што плаќа само за негови очи.
Ваљда дркаат заедно сите тројца на кам. Не ми личеа као да се дупат на камера.
Ај ако сакаш прати ми линк во порака сакам да ги видам хехе
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
6.594
Поени од реакции
19.151
Ако си сам.
Тројца беа машкиве. И тоа дига цена.
Битно кирија си плаќаа и си имаа топ мобилни нови
Си пика дезодоранс у шупак и го ебе цимерот на веб камера, ама битно со парите си купил нов топ мобилен.

Какви ти се овие животни филозофии човече :ROFLMAO:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Си пика дезодоранс у шупак и го ебе цимерот на веб камера, ама битно со парите си купил нов топ мобилен.

Какви ти се овие животни филозофии човече :ROFLMAO:
Абе, сите сте чесни онлајн. Тоа е најјакото.
И шо сака ќе праи. Негово тело.
Ти само ќе завидуваш на начинот.
 
На врв Bottom