Секс/разголување на webcam за пари

Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Veruvam ama laga e se
Автоматски споено мислење:

Ic dolniot da ne te boli tebe za mene jas komentiram toa sto mislam sve e laga
Автоматски споено мислење:

Virtuelen svet ili nesto sto nema blage veze so realnosta samo bolen covek bi sednal i bi se soblekuval na internet toa e bolest
Автоматски споено мислење:


Ne gledam zenski ne sum musko be klosar eden
Автоматски споено мислење:

Pa pridruzi i se i kazi koga ke zemes nekoj denar hahahaha
Смири страсти
Автоматски споено мислење:

Virtuelen svet ili nesto sto nema blage veze so realnosta samo bolen covek bi sednal i bi se soblekuval na internet toa e bolest
Уат? Ок.
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.487
Поени од реакции
3.728
Veruvam ama laga e se
Автоматски споено мислење:

Ic dolniot da ne te boli tebe za mene jas komentiram toa sto mislam sve e laga
Автоматски споено мислење:

Virtuelen svet ili nesto sto nema blage veze so realnosta samo bolen covek bi sednal i bi se soblekuval na internet toa e bolest
Ц ц ц :facepalm: А отвараш теми за видео хот чат и прашуваш дали се возбудуваме? Кој е сега болен или болна? Или жизофренична? :facepalm:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
11.533
Поени од реакции
12.393
Ц ц ц :facepalm: А отвараш теми за видео хот чат и прашуваш дали се возбудуваме? Кој е сега болен или болна? Или жизофренична? :facepalm:
Научи ја да медитира и да се самоанализира, нели то је била филозофија Буде
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.487
Поени од реакции
3.728
Научи ја да медитира и да се самоанализира, нели то је била филозофија Буде
Она више жели тантричку медитацију спроведена преко интернет технологију кроз такозване "video hot sex chat".
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.700
ХА ЗОСТО ДА НЕ ЗА ПАРИ ДА УДИРАС РЕКЛАМА ЕМ РЕКЛАМА ЕМ ПАРИ ЕМ АКО Е ФИРМА АЛАТОТ ЗАИНТЕРЕСИРАНОС ЗА ПРОБА ВО ЖИВО
Автоматски споено мислење:

ХА ЗОСТО ДА НЕ ЗА ПАРИ ДА УДИРАС РЕКЛАМА ЕМ РЕКЛАМА ЕМ ПАРИ ЕМ АКО Е ФИРМА АЛАТОТ ЗАИНТЕРЕСИРАНОС ЗА ПРОБА ВО ЖИВО
 
На врв Bottom