Секогаш доцните или...?

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

ani4e

mega star
Член од
12 јули 2009
Мислења
158
Поени од реакции
3
kasanam i toa svesno po nekoj si 5min, a za vo skolo da ne zboruvam moze 3to mesto da zemam vo klas:kesa:
 

TheGamer

аут оф мај мајнд...
Член од
11 јуни 2009
Мислења
265
Поени од реакции
8
па во школо ама ретко..на пример на прв час 25-30 минути (не смеат да запишуваат деца од село што патуваат) на втор ретко на трет(после голем одмор) каснам 10-15 минути на четврти ретко на петти или шести по 15 минути (и тогаш идам да јадам) а на седми обично ме нема...и ретко ме запишуваат добри се професорите ;)
 

Eufrat Kurajber

Real cigan from da hood.
Член од
4 декември 2009
Мислења
341
Поени од реакции
12
Многу ретко.. ептен ретко... кога се договорам за нешто и сум кажал у толку и толку ќе одам таму и таму и таму сум точно тоа време..дури понекогаш и порано одам..само најмногу мразам кога се договорам со некој и само шо ќе излезам од дома ако некој со мене сака да дојде тамо да оди кај што јас ќе одам и почне да ми се влечка по пат или било шо ... аууууу на нерви ми оди..
 
Член од
21 декември 2009
Мислења
131
Поени од реакции
26
точна ко швајцарски саат
... до минутка
... ова кога сум сама ... иначе коа сум со некој, редовно каснам (вчера не чекаа саат време:kesa:)
.. и, навикната сум да ми каснат ... више не ми смета ...
 
A

Antigona

Гостин
tocna ko germanski voz

toa e toa navika mi e da idam 10 min porano na zakazanoto i gi cekam drugive
 
S

StereoLove

Гостин
Toчна сум секогаш..никогаш не сум задоцнила некаде:salut:
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Никад не каснам, дури излегувам порано
 
Г

Господ

Гостин
Баш обратно секогаш подранувам,и увек сум прв кога се чекам со некого:pos2:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
ахх зависи ... има некад пред време сум некад ко швицарски саат сум али некад.. треба да ме почекаат де нека имаат малку разбирање луѓево...
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Каснам само рано насабајле.. Инаку нешо шо не можам да поднесам е каснење, мрзам некој коа ми касни, а и не можам да си се поднесам ни самата коа каснам.. само насабајле си опростувам :):):)
 
S

stereo m'c

Гостин
Се дешава некогаш да доцнам ама не многу највеке 5 до 6 минути пошто некад многу се влечкам кога одам некаде ама некогааааааааш сум мнооооооогу ама многу брз :)

кеч ми иф ју кен хахаха:vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom