ani4e
Поени од реакции
3

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • M
  epa mora..podobro postepeno sekojden odkolku odednas da gte fati haha
  M
  isto kako i ti hahaha
  XD i jas sum dobar fala...XDnovo staro?XD
  M
  па да нивен проблем...
  јас ништо официални или не официално да се пофалам... онака секојдневни глупости се случуваатXD
  ти со што ќе се пофалиш освен да се жалиш?
  M
  ти не згреши никаде...ама ете
  тие мислат вака: луѓет како се чуствуваат така се облеквуаат капиш?
  сеа тоа значи тие се чуствуаат како емо... по карактер со како емо и тие други глупости..и на крај доаѓа стилот... пример ако си металец до душа.. ова она што знам што праат металците и на крај иде тоа да пуштиш долга коса се во црно бла бла....ако се облекуваш или изгледаш како емо не значи дека си емо...ама така ако ценат луѓето по излгеда јбг

  и тоа ги чуди ваљда не знам.... абе наједноставно полни се со предрасуди то е то
  M
  да ама претерано е штетно за нервите...
  M
  хахаха и јас икрено... абе уживај ,,, имаш подршка за емо стилот хахаха ама не претерано XD
  M
  ехееееееее јас цело лето сум на казна :)jbg to

  и како си денеска? после нападите за емо стилот.XD
  M
  еве бе другарче... не на домашни лекување сум лол ... ( ме боли кичмата и цел ден лежам)

  ти не излегуваш?
  јас не спомнав дека ти се облекуваш така, туку дека ти се бендисува. е сеа ако се облекуваш така или си стварно у срце емо брани ги ама ако само така ти се бендисаат - кулирај :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom