Секогаш доцните или...?

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
ЕпА вака КАСНАМ САМО НА УЧИЛИШТЕ! иначе за во град си сум доста редовен ;D
 
К

Кики.

Гостин
не секогаш ама често се случува и на сите им викам за 2 сек сум таму ама ... тие 2 сек некогаш траат цел саат :kesa: а не сакам да каснам.:pipi:
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
119
Поени од реакции
7
не доцнам никогаш знам како е кога чекаш некој затоа јас сум секогаш на време на договореното место
 

ThE LaDy CrOfT

lovely...
Член од
11 јануари 2010
Мислења
31
Поени од реакции
0
каснам ко луда и секогаш сите ми се лутат , што е нормално...т.е.сега се трудам да си ја оттргнам таа лоша навика,тоа не е дека сакам да каснам и да нервирам некој ама сум голема влечка..:S:kesa:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, секогаш 5 минути порано одам, кај и да сум договорен, мразам некој да ме чека..:)))))))
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Не доцнам никогаш, таква навика имам на време сум секогаш.:toe:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Ме мрзе јас да чекам па каснам понекогаш, зависи за што. ::D
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Преферирам секаде да бидам точна и да не доцнам, бидејќи знам какво е чувството кога некој друг доцни, а ти чмаеш и го чекаш:tapp:...ми се случува некогаш да задоцнам, не викам не, ама ретко се случува и во принцип со оправдани причини.:pipi:
 
Член од
5 февруари 2010
Мислења
290
Поени од реакции
58
Се трудам секогаш да бидам точна и да не ме чекаат, бидејќи ни јас несакам да чекам. Но и покрај моите обиди сепак доста често ми се случува да задоцнам, особено кога ме чекаат другарките но тоа е најмногу на 5 мин. ( колку што ги чекам и јас нив ) :)
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Скоро секогаш.
Колку и да се трудам да стигнам навреме пак се случува нешто во последен момент и мора да задоцнам.
:toe:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.649
Поени од реакции
29.164
Некои луѓе се космички одредени да доцнат. Дојде времето да сватам дека и ја припаѓам меѓу нив.
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
зависи за што..у школо знам да каснам...а ако се чекаме со другари негде гледам јас да ги чекам нив, не они мене....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom