Свршување

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
6 pati so devojkata(posledniot pat bese tesko) a sam mislim deka 8 mi e licen rekord. Se e do rutina i trening ;)
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Аман бе луѓе, вие само за ебење ли живеете или? Клецај додека ти е убаво и на тебе и на неа, не да се малтретираш. На сила убавина не бива.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Брао бе 7 пати?

Јас си туцам по еднаш мераклиски. Се има десено еднаш само три пати во краток период да се онадиме со девојката ама многу мачно ми дојде.
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Повеќе од 2(3) пати е веќе измачување , не е више задоволство.
А ако она уште бара после 2-3 пати - нешто грешно правиш.
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
^^^^^^ Тууууууу, абе да не е многу!!!
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Мене лично ми е рекорд 4 пати во една партија, ама тоа дека дечко ми беше потпијанет па не му одеше него свршувањето брзо :) И траеше долго. Иначе просечно, горе доле 2 пати ми е. На него најмногу му е (барем со мене) 4 пати... Инаку, според мене, еднаш е прекратко и премалку, а повеќе од 2-3 пати.. некако премногу. Ако имаме услови цел ден со тоа да се занимаваме, можеби и повеќе, но во различни периоди од денот :)
 
Член од
20 мај 2011
Мислења
47
Поени од реакции
13
гчедам дека темава е само за машки, па ке кажам за бившиот, највеќе можел до три пати, навистина ми е чудно кога ке прочитам до 6 пати? Аман бе, па многу е и префорсирано некако.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
гчедам дека темава е само за машки, па ке кажам за бившиот, највеќе можел до три пати, навистина ми е чудно кога ке прочитам до 6 пати? Аман бе, па многу е и префорсирано некако.
шо мислиш на форум сите кажуваат вистина? Изиграваат фраерски кајганџии :baeh:
 
Член од
20 мај 2011
Мислења
47
Поени од реакции
13
шо мислиш на форум сите кажуваат вистина? Изиграваат фраерски кајганџии :baeh:
:smir: знам, ама па баш заота си викам, ај форум е, зошто да се лаже кога никој не ти го знае идентитетот, јас тука барем сум најискрена, на кафе може и да те излажам за вакви осетливи теми :vozbud:
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
228
Поени од реакции
26
гчедам дека темава е само за машки, па ке кажам за бившиот, највеќе можел до три пати, навистина ми е чудно кога ке прочитам до 6 пати? Аман бе, па многу е и префорсирано некако.
12 пати за 12 цаса.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom