Свршување

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
Член од
22 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
32
Na samo ednas,a so zenska do sega dva do tri pati,ako nekoja me napali poveke moze da ja pomestam granicata !
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
гчедам дека темава е само за машки, па ке кажам за бившиот, највеќе можел до три пати, навистина ми е чудно кога ке прочитам до 6 пати? Аман бе, па многу е и префорсирано некако.
:smir: знам, ама па баш заота си викам, ај форум е, зошто да се лаже кога никој не ти го знае идентитетот, јас тука барем сум најискрена, на кафе може и да те излажам за вакви осетливи теми :vozbud:
шо мислиш на форум сите кажуваат вистина? Изиграваат фраерски кајганџии :baeh:
Го имаме рекордерот :drk::drk:
Извинете вака што доцна одговарам, но сега приметив дека сте ме цитирале/мавале сеир/мислеле дека лажам. Како и да, бројката сум ја достигнал во период од неколку часа. Пред тоа ради оддалеченост не сум имал извесно време односи.

Инаку немам потреба овдека да докажувам и мерам чив е најдолг!
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Со женска 4 пати во рок од 2 часа, сам :drk: доволно ми е еднаш во ден :icon_lol:
 
Член од
25 ноември 2011
Мислења
35
Поени од реакции
17
3 пати реално онака машко издржување до крај.Иако несреќницата маката си ја виде додека да свршам последниот пат (третиот).
А веќе четвртиот пат ми е малтретирање.Ме боли главата на пенисот и тестисите.Да не спомнувам дека четвртиот пат не ни свршувам па што сака нека биде.
Иако ова се случува многу ретко практикувам еднаш до два пати.Најнормално и најдобро според мене.Иако си имам маана, после првото свршување одмор 10-15 мин да се освести џони што му се случило :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom