Приклучете се на Кајгана радио - Е, неее...! [Сезона 2013/2014]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од Acid, 17 февруари 2013.

 1. RickyLFC9

  RickyLFC9 Модератор?

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  16.813
  Допаѓања:
  33.927
  Али може да биде проблем ако се гледа синхронизирано со коментар од кајгана, да иде снимката пред звукот од радиото и така.
   
  На BilboBaggins му/ѝ се допаѓа ова.
 2. BilboBaggins

  BilboBaggins

  Член од:
  1 март 2010
  Мислења:
  5.214
  Допаѓања:
  7.899
  Од технички аспект не се разбирам како оди тоа и дали е воопшто изводливо, само предложив идеја, останува на покомпетентните да ја разработат ако се прифати :)
   
  На RickyLFC9 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Шкорпион

  Шкорпион Corvus oculum corvi non eruit?

  Член од:
  16 октомври 2009
  Мислења:
  7.139
  Допаѓања:
  7.297
  А музика?
   
 4. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  За музика треба да има повеќе пријавени не е работата да бидеме двајца без тројца и четвртиот да го бараме...
   
 5. Шкорпион

  Шкорпион Corvus oculum corvi non eruit?

  Член од:
  16 октомври 2009
  Мислења:
  7.139
  Допаѓања:
  7.297
  Пријавени за што?
   
 6. STEALTH

  STEALTH God is a DJ

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  8.340
  Допаѓања:
  8.877
 7. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.942
  Допаѓања:
  4.138
 8. STEALTH

  STEALTH God is a DJ

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  8.340
  Допаѓања:
  8.877
  На Vori му/ѝ се допаѓа ова.
 9. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
  Дај утре и недела да ги премотам Universal Religion Chapter 1-7.
   
  Последно уредено: 4 јули 2014
 10. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  браво за вас (y)
   
 11. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.698
  Допаѓања:
  28.777
  (y) Бомбастичниов распалит.
   
  На Толстој му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Ќе тера уште малце рок, потоа ќе одам со поп :)
   
  На Смрт за зони и пајак воз. му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.942
  Допаѓања:
  4.138
  кој е за чилаут електро .... слушајте ... :)
   
 14. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Има некој за малце македонска музика а потоа и нешто странско?
   
 15. RickyLFC9

  RickyLFC9 Модератор?

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  16.813
  Допаѓања:
  33.927
  Еј ја ќе пуштам сеа а трезнење, не ми фачајте ред.
   
  На Толстој му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: