Приклучете се на Кајгана радио - Е, неее...! [Сезона 2013/2014]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од Acid, 17 февруари 2013.

 1. langelina

  langelina

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  7.578
  ?

  :confused:

  Ај малку подетално...
  Иначе во моментов јас не можам да слушам радио никаде. Пушта некој музика или не?
   
 2. G@rfielD

  G@rfielD Модератор

  Член од:
  10 февруари 2007
  Мислења:
  9.962
  Допаѓања:
  5.923
  Ај сега провери..
   
 3. langelina

  langelina

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  7.578
  Moже лид а направам проба? Ме слушате ли?
   
 4. arakenx

  arakenx

  Член од:
  13 јули 2010
  Мислења:
  2.655
  Допаѓања:
  6.122
  не работат линковите или кај мене нешто не е во ред :(
   
 5. langelina

  langelina

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  7.578
  Синоќа пуштив само една песна за проба. Кај мене работеше ...
   
 6. langelina

  langelina

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  7.578
  Ај јавете дали слушате што пуштам! :cool:
   
 7. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Иде лето дај пак да се организираме, веројатно ќе има заинтересираност..
   
 8. Dr. Wish

  Dr. Wish Perun

  Член од:
  23 септември 2013
  Мислења:
  2.323
  Допаѓања:
  2.761
  Ozbilno :)
   
 9. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
 10. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.533
  Допаѓања:
  26.022
  Отворете нова тема, организирајте се... Ако има желба, за техничкиот дел нема проблем.
   
  На бутЕ му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: