Приклучете се на Кајгана радио - Е, неее...! [Сезона 2013/2014]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од Acid, 17 февруари 2013.

 1. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Ќе може пожелби?
   
 2. RickyLFC9

  RickyLFC9 Модератор?

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  16.813
  Допаѓања:
  33.927
  Ќе.
   
 3. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Тогаш нешто до саша матиќ во најскоро сакам. :icon_lol:
   
 4. RickyLFC9

  RickyLFC9 Модератор?

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  16.813
  Допаѓања:
  33.927
  Тече Рузмарин.
   
  На Толстој му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Пуштија кад љубав закасни, и пингај пред да престанеш, ако сум тука да пуштам ја малце :)
   
  На RickyLFC9 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. RickyLFC9

  RickyLFC9 Модератор?

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  16.813
  Допаѓања:
  33.927
  цепај ти.
   
 7. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Приклучете се на македонска музика :)
   
 8. Клипче

  Клипче asd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  11.937
  Допаѓања:
  28.878
  Ајде репериииииии
   
 9. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  76.820
  Допаѓања:
  159.825
 10. Shone MKD

  Shone MKD

  Член од:
  5 јули 2014
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Вака.Пошто глеам слабо иде радиово,имам време 15/24 имам се шо ми треба.Сеа вака дали сте да отворам радио или не ? Ќе се пушта секаков вид на музика дури и порачки.Ае чекам одговор.
   
 11. scary

  scary

  Член од:
  11 ноември 2009
  Мислења:
  2.784
  Допаѓања:
  2.594
 12. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Другар за едно прашање не се отвара нова тема бидејќи ако почнеме сите ние 50,000 форумџии замисли што би било тоа...твојата тема ти ја преместив тука. Во иднина ако имаш некои прашања во врска со радиото постави ги тука, прашај ме мене или некој од модераторите на музика.
   
 13. G@rfielD

  G@rfielD Модератор

  Член од:
  10 февруари 2007
  Мислења:
  9.962
  Допаѓања:
  5.923
  Кој е за трансче нека се уклучи. Ќе пуштам некои мои сетови што ми останале од порано.
   
  На mon!k@ му/ѝ се допаѓа ова.
 14. langelina

  langelina

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  7.578
  Ај пред да одиш на свадба да ми објасниш како се пушта музика.
   
 15. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  симни си винамп и тој плаг инот што трбаше и пиши ми во пп, ќе ти дадам инструкции.
   

Сподели преку: