Приклучете се на Кајгана радио - Е, неее...! [Сезона 2013/2014]

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Winamp-от ќе се гаси ,затоа симнете што ќе симнете што има на сајтот на winamp зачувајте инсталацијата ,да не биде после паника за вас кој пуштате музика на радиово.
http://kajgana.com/winamp-po-15-godini-zaminuva-vo-istorijata
Да знам јас и ти благодарам што ги информира останатите членови инаку сабајлево прочитав од еден член на форумов кој имаше постирано нешто статус на фб навистина се прашувам што е работата само што нема да може да се превзема...
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Сака некој рејдио? ениуан? Предновогодишно онака?
Ja би те слушал, ама полагам утре, така да песните шо че ги пушташ че треба да ги потпевнувам оти че ги знам горе-долу, па зато во винампов брчи едно бате со име David Nevue кое дрнка на пијано, инструментално колку да ми биди интересно :D
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Ja би те слушал, ама полагам утре, така да песните шо че ги пушташ че треба да ги потпевнувам оти че ги знам горе-долу, па зато во винампов брчи едно бате со име David Nevue кое дрнка на пијано, инструментално колку да ми биди интересно :D
пост рок че ти пуштам а? :D
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
пост рок че ти пуштам а? :D
Силен ми е :D Ај утре се рајатисувам и речи ми дека приквечер че ме радуваш? Можи така, онаму на кај 19 часот ионака не ојш ти на чколио, а јас во 10 завршувам :D
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Цел ден, ја шо ќе слушам и вие ќе слушате. Предлози нормално.
Нешто предновогодишно :pos:

Ти верувам на изборот, што и да пуштиш. ;)

За посебни желби, дополнително ќе бидиш известен :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom