Преубавата ЕСЕН

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.108
Ne e esen ama fotografijava e PREUBAVA

 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.250
Поени од реакции
2.232
Еве една од мене сликана во недела:

 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Втората слика од првиот пост е како еден дел на една стаза на Need for speed на плеј стејшн кецот, со тоа elnino количетои брзо... кој ја играч во антиката, знае...

Инаку, есента е преубава... зависи на што сме...
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Втората слика од првиот пост е како еден дел на една стаза на Need for speed на плеј стејшн кецот, со тоа elnino количетои брзо... кој ја играч во антиката, знае...

Инаку, есента е преубава... зависи на што сме...
NFS High Stakes, стазата прв пут се појавуе во купот кај шо се отвара Јагуар XKS и BMW M3 :)

Онтопик, едвај чекам да почнат да паџат лисјата :)
Grab my camera and take some trips :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom