Кралот Марко
Поени од реакции
278

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Христос Воскресна!!! Големината на овој празник нека ви донесе многу здравје, среќа и љубов во вашиот дом.
  Поздрав :smir:
  Здравооо
  Последните неколку денови без некоја посебна причина се чувствувам доста убаво во своја кожа и сакам ова чувство да ми потрае :) Иначе стандард е кај мене куча-посо-посо-куча :D
  Кај тебе како оди?
  Поздрааав :smir:


  За многу години Божиќ!
  Здравје, среќа, мир, љубов, спокој, слога во годината што претстои
  Пријателе, во новата 2011 ти посакувам успех на приватен и на професионален план и исполнување на зацртаното и замисленото. :)
  Фала многу!! Истото ти го посакувам и на тебе, многу здравје, среќа, љубов и зелени во џебот :) Среќна Нова Година!
  Нека Новата 2011 година ти донесе многу радосни момети, многу љубов, добро здравје, успех на сите животни полиња. Се најубаво :smir:
  Фала нај-нај многу на убавите честититки, :) На овој ден после подолго време офлајн читање на форумов, морав да се логирам и ми е многу драго за твоето внимание :)
  Ти посакувам опуштени, ведри, радосни, празнични денови што следат, уште поуспешна нова година на сите животни полиња. Позитивната енергија и доброто расположение нека бидат твој сојузник во патот кон целта која си ја поставил. Се најубаво!!!
  Еми добар сум, си го ладам по малце на форумо, тепам време и то. Ти как си, шо ќе се пофалеш?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom