Преубавата ЕСЕН

Член од
21 ноември 2005
Мислења
4.976
Поени од реакции
661
Иако не сакам есен, морам да признаам дека сликиве се преубави :wink:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.108

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Пошто незнаев кај да ја ставам сликава ја редам тука
Сликано денеска есенски ден :pos2: Охридското Езеро со неговите бранови :)

 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Еве некои мои слики. Жал ми е што во моментот немав соодветен апарат, па сликав со мобилен. За споредба ќе ставам слики од истите места и во пролет иако темата јасно гласи ЕСЕН. Мислам дека нема да замерите. Се извинувам уште еднаш
 

Tea ^^

★ loli pop ★
Член од
15 октомври 2008
Мислења
187
Поени од реакции
8
Највеќе обожавам прошетки во преубавата есен:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom