Преубавата ЕСЕН

Член од
29 април 2008
Мислења
184
Поени од реакции
9
posle nekoj rekol esen najgrdo vreme vo godinata abe site se ubavi
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Ја отсекад повеќе сум бил фан на летото(од чисто мазохистички причини).
Али да,некад есента е...волшебна.

Смиреност.
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.921
Највеќе ја сакам поради ова 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Пролета е подобра!
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
есента е најубавото време во годината тоа сигурно само 1 мразам во есен тоа е што учиме иначе се друго е прекрасно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom