Прв бакнеж

Член од
12 октомври 2007
Мислења
78
Поени од реакции
0
хахахха најако нешто...типоф од шведска беше ииии само се шмекафме подолго време и ме наместија и сами останафме и јас останаф збунетоо и ме излапа :):):) и не ни памтам дали ми беше гадно или супер...шо знам само знам дека со сила беше :):)
 

cry_baby

LoVe mE buT Don'T hUrt Me
Член од
21 декември 2007
Мислења
42
Поени од реакции
0
mojot prv baknez bese sesto ili sedmo oddelenie ne pamtam tocno posto dolgo vreme se obiduvav da go zaboravam :) definitivno najlosiot baknez sto sum go imala! bevme na zimovanje i on bese od drugo skolo....... ne zaklucija vo edna soba i prvo pola saat so tipot gleavme vo nekoja tocka odletani so mislite i oddednas mi prijde i dobro ke bese da imav paloma so mene posto se izligavivme maksimalno.... po baknezot i dvajcata so rakavite si pominavme preku ustata da se zabriseme i tropavme kako mrdnati na vratata za da ni ja otklucat i da izlezeme :) mnogu loso iskustvo

p.s. ispustase nekoi cudni krici sto i den denes gi nemam slusnato od drug :) :) :)
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Зимото кога бев 6то одд, на зимовање во Шула Мина :) Не сакав баш, ама ме натераа :) И смрзнав дур него му текна шо треба да праи :) Али не беше лошо, не се жалам :) Иако и него му беше прв бакнеж :)
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Бев осмо одделение..минатата година.. па добро беше.. освен што не знаев што да правам, бев целата збунета. Бидна некако :)
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
prv bankez

жива брука ! :kesa: Си седевме со таја женката на пливалиште(струга) и си праевме муабети! И јас сакав да се смуваме ама пусти срам :jaj:<--- зини земјо голтниме! И сеа седиме шо седиме и јас нишо!! Срам! И на типкава и прекурчи и ме фајка за образ и ме сфрти и ко фативме .... :D(помина срамот)! А другариве мои суртуци прави! Сторепица и да ми мерат скриени подалеку малце! И ми кажуваат после, абе ти не си асален ѓоа многу(10 минути)! сеа тоа е мачкина кашлица ! али тогаш беше more than enough ! 13 години имав(сосема descent :P)! Али жива брука! Таја да почнуе прва... :S
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Kraj na 7mo odd nekolku dena pred da napunam 13 god ja nea prv ona mene prva. Ona zborese deka bilo katastrofa mene mi bese onaka ko za prvpat taman
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
7 одд. у кафич на не памтам која песна.. точно да беше романтично но кој бакнеж не е.
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
18
Поени од реакции
1
prv baknez, uf koga li bese...pa bev 6to oddelenie, uste dsetence, a toj pak bese 7mo (demek malku poiskusen,glavno tipce na uciliste:)) se sekjavam deka koga prvo trgna nakaj mene se pottrgnav i toj malce se zbuni i togas mu kazav deka prethodno ne sum se baknala so nikogo:icon_redf se podnasmevna malce i proba pak, otkako se baknavme pomisliv: ej abe ova ne bilo mnogu tesko, sum znaela...:kajg:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Najiskreno na prviot baknez..ne se secavam.
Prvo momce mi beshe , jas nemu prva devojka , dvajcata ne znaeve sto da pravime..i postepeno odeshe se.
Zatoa i ne se secavam konkretno na prviot baknez..kako i da e..ubavo bilo:)
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Првиот бакнеж нема никогаш да го заборавам. Беше толку искрен, детски, без задни намери, кристално чист како најсјајниот дијамант.
Не можам да најдам повеќе зборови зошто тоа не можеш така едноставно да го опишеш. Треба да се осети!!!!!!!!!!!!!!
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.735
Поени од реакции
11.202
prv baknez, uf koga li bese...pa bev 6to oddelenie, uste dsetence, a toj pak bese 7mo
:pos2: Хехеј исто, ја бев 6-то она беше 7-мо хихихихи
Беше тоа лето господово, и тоа у Охрид, ми дојде другарка и ми кажа како братучедка и од Тетово сакала ова она, и тоа со мене, ја одма фраер праење, ајде бе!, а уствари коа ми се појави се упрпав абе 900 :pos2: и така ме чекаше она едно саат време, за да она самата да ми скокне и одеднаш само ми ја лапна пола фаца аууу :pos2: , Му Фаса бил аматер, хихихихи али како и да е топ си поминав хехе, а btw типката се вика Александра, али од тогаш до ден денес немам никаков контакт со неа, :wink:
чаос
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Прв бакнеж.. паа нтаму 6 то 7 мо одделение што знам, одамна беше:pos: со дечкото кој многу го сакав,:pos::pos:читај детска љубов, убаво е кога ќе се присетиш на тие години се беше возможно тогаш.:smir:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
276
Поени од реакции
13
Во осмо одделение пред зградата во која живеам се бакнав прв пат и после тоа му кажаа на татко ми, и он ме казни еден месец да не излегувам од дома.Дали вредеше?Останав без воздух на првиот бакнеж!
 

M*O*N*A

~*Kitekatus*~
Член од
20 јуни 2007
Мислења
99
Поени од реакции
31
Aх...Sweet memories...
Мојот прв бакнеж се случи на 14 години.Бев ненормално заљубена во тип постар од мене 3 години, и ја користев секоја шанса да го видам барем и на минутка:) таа вечер бев излезена со другарките во некоја од дискотеките во парк и се сретнавме таму.Случајно испадна да имаме иста другарка која не запозна и цела вечер ја поминавме во муабет и зезање.Кога решивме да си одиме,се понуди да не испрати до такси...и додека стоевме пред колата,се доближи до мене,ме прегрна и ме пољуби...Во тој момент изгубив чувство за простор и време..чувствував како ми се тресат нозете,а во себе се молев моментов никад да не заврши..Малку бев и засрамена зошто се ми се деси неочекувано, а и јас незнаев што треба да правам..но сепак..тоа е еден од најдобрите бакнежи во цел мој живот,и секогаш кога ке се сетам на тој момент се насмевнувам..

После тоа насмевката цела вечер ми беше од уво до уво и неможев да заспијам од возбуда...врската со типот беше слатка како и тој прв бакнеж,но нажалост многу кратка:(
Во секој случај го памтам како едно многу убаво и пријатно искуство..
мммммммм:back:
 

DespaiR

Narc0tic
Член од
5 октомври 2007
Мислења
205
Поени од реакции
1
ahahaha..ne da bese grozno..baknezot traese neverojati 5 sekundi ( jas i se trgnav,pregrozno bese)pa ostaj toa, kako mi brcase so toj jazikot vo ustava..diva bese :)) .. i posle toa odma vo WC da isplukam se..
ama koga ke vidam vo pantolonite..onakvoto stanalo ^_^
 

Kajgana Shop

На врв Bottom