Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
14 октомври 2017
Мислења
232
Поени од реакции
109
Дали некој знај како да се направи Арена Спорт каналите бесплатно преку усб, апликација на ТВ итн..?
 
Член од
2 јануари 2023
Мислења
4
Поени од реакции
1
А што ти смета да имаш нов софтвер? Ако било за да користиме ствари од историјата земи си Нокиа 3210 да не ти е многу нова 3310

УИ е софтвер на Самсунг и е неповрзано со Андроид кој е софтвер од гугл
Vo red, ti Blagodaram
Автоматски споено мислење:

Intaliraj i ne prasuvaj
Za Details ce prasas na Google.
Pishuva povejce od jasno
Fala !
 
Член од
27 март 2023
Мислења
6
Поени од реакции
8
Здраво,
Ме интересира како со ИМЕИ да го најдам сопственикот на телефон без да одам преку полиција.
Ми треба помош, кој може би му бил благодарен.
 
Член од
10 март 2022
Мислења
138
Поени од реакции
141
Користи ли некој андроид апликација за снимање разговори и како е задоволен од истата?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.952
Поени од реакции
14.701
Користи ли некој андроид апликација за снимање разговори и како е задоволен од истата?
Јас имам, супер е, со звездичка ги означуваш оние разговори кои ти се битни и така ги зачувуваш. Имаш опција и да ги пратиш на некој ,,облак,, за сигурност.
Некои апп не ги даваат имињата на снимените разговори, туку го даваат само бројот.
Оваа јас што ја користам ги дава имињата од именикот

 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.106
Поени од реакции
816
Здраво,
Ме интересира како со ИМЕИ да го најдам сопственикот на телефон без да одам преку полиција.
Ми треба помош, кој може би му бил благодарен.
Едино ако имаш врски во операторот од кај што е издадена SIM картичката. Поинаку мислам дека нема како.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.910
Поени од реакции
1.377
Shaomi redmi not 10 4giga ram super amoled ekran. Mi padna se skrsi ekranot. Raboti se isto telefonot nema izgubeno boja. Dali da go pram ili da zemam drug telefon ? 4500 barat za originalen ekran na gjomiti ama neznam dali ke bidi ist tacot. Telefonot e odlicen,za 40 min se polni,brz e,odlicna kamera. Od edna strana radi to ne mi se frla a od druga strana 4500 se mnogu za ekran. Neznam so da pram.
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
745
Поени од реакции
1.026
Shaomi redmi not 10 4giga ram super amoled ekran. Mi padna se skrsi ekranot. Raboti se isto telefonot nema izgubeno boja. Dali da go pram ili da zemam drug telefon ? 4500 barat za originalen ekran na gjomiti ama neznam dali ke bidi ist tacot. Telefonot e odlicen,za 40 min se polni,brz e,odlicna kamera. Od edna strana radi to ne mi se frla a od druga strana 4500 se mnogu za ekran. Neznam so da pram.
од алиекспрес нарачај екран 1700, и 600 до 800 ден работна рака доктор мобил
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.639
Поени од реакции
5.625
Shaomi redmi not 10 4giga ram super amoled ekran. Mi padna se skrsi ekranot. Raboti se isto telefonot nema izgubeno boja. Dali da go pram ili da zemam drug telefon ? 4500 barat za originalen ekran na gjomiti ama neznam dali ke bidi ist tacot. Telefonot e odlicen,za 40 min se polni,brz e,odlicna kamera. Od edna strana radi to ne mi se frla a od druga strana 4500 se mnogu za ekran. Neznam so da pram.
Eve ti na brzina cena od germanija
A sigurno ima i poevtini i najbitno e tocniot modell zatoa sto ima Redmi note 10 Pro, Note 10 5G , Note 10 ......
 
Член од
10 март 2014
Мислења
1.016
Поени од реакции
1.267
Препорачајте некој телефон макар и на старо да биде до кај 9 илјади денари.
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.952
Поени од реакции
14.701
Препорачајте некој телефон макар и на старо да биде до кај 9 илјади денари.
A52 s се наоѓа околу 10 000(половен, околу година користен) а можи и за пониско. пеформанси фул...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom