Пост на кој сте се изнасмеале

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Уште неможам да се изнасмејам на смајливо и глупостите што ги трескаше во темата.....а уствари уплатил 2000ден,и фатил 1500ден.....битно само 500ден бил у минус.:pos::pos::pos::pos:

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Видете ја темана за Виндоус 7, последната и претпоследната страна, двајца прилично компјутерски неписмени пробуваа да си помогнат на себе :pos:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Видете ја темана за Виндоус 7, последната и претпоследната страна, двајца прилично компјутерски неписмени пробуваа да си помогнат на себе :pos:
Запази го муабетов на векот :



ај „гаџети“ ќе најдам чим така викаш...туку во право си пиратска верзија е али кажи ми дали има софвер програм било што со што ќе можам да си ставам слика на позадина

Па следи одговор:
Да да има. Јас го имав истиот проблем. Го однесов на мајстор компјуерот и ми го среди.
Лесна работа е тоа немај гајле.


Му вика лесна работа е,ја мојот го однесов на мајстор...немај гајле :vozbud:

 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Запази го муабетов на векот :






Па следи одговор:




Му вика лесна работа е,ја мојот го однесов на мајстор...немај гајле :vozbud:

Работата беше да не заебам нешто, зашто не се разбирам многу -.-
Иначе го среди за помалце од 20 сек.
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Работата беше да не заебам нешто, зашто не се разбирам многу -.-
Иначе го среди за помалце од 20 сек.
Море ут ој легни си.
И ти се најде за нај компетентен да кажеш како да се реши проблемот поред толку стручњаци?
Извинете за офтопика ама морав.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Уште неможам да се изнасмејам на смајливо и глупостите што ги трескаше во темата.....а уствари уплатил 2000ден,и фатил 1500ден.....битно само 500ден бил у минус.:pos::pos::pos::pos:
20*200 koef =4000
od tie dades 2000 za uplata zemes 1500 najdi go minusot?
Vo minus sum samo 20.
Ne ja svakas poentata kako se vrtat parite ako ne zrtvuvas nema ni da zemes. :P ;)
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Ахахаха после филмов седнал да учи, после ќе каже некој не чинеле ваквите филмови :pos:




Според мене најдобар филм за 2011 година.Не знам како и зошто ама после филмов седнав да учам.
Оценка 10/10
 
Член од
23 март 2011
Мислења
626
Поени од реакции
323
Запази го муабетов на векот :






Па следи одговор:




Му вика лесна работа е,ја мојот го однесов на мајстор...немај гајле :vozbud:

За твоја информација,ми помогна и го решив проблемот,а ако мислиш дека сме смешни,тогаш незнам што да ти кажам... се смееш на нечиј проблем....јак си нема што;)
--- надополнето: 29 јануари 2012 во 14:12 ---
Видете ја темана за Виндоус 7, последната и претпоследната страна, двајца прилично компјутерски неписмени пробуваа да си помогнат на себе :pos:
Неписмени ??? тоа сакаш да кажеш дека сме ? еве признавам не се разбирам многу многу во комјутери... да те прашам јас нешто тебе од медицина,да видам колку ќе знаеш,па да ти се „смеам“ јас тебе
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Море ут ој легни си.
И ти се најде за нај компетентен да кажеш како да се реши проблемот поред толку стручњаци?
Извинете за офтопика ама морав.
:pos::pos::pos::pos:
 

David^^

Ристовски
Член од
9 декември 2011
Мислења
165
Поени од реакции
42
За твоја информација,ми помогна и го решив проблемот,а ако мислиш дека сме смешни,тогаш незнам што да ти кажам... се смееш на нечиј проблем....јак си нема што;)
--- надополнето: 29 јануари 2012 во 14:12 ---

Неписмени ??? тоа сакаш да кажеш дека сме ? еве признавам не се разбирам многу многу во комјутери... да те прашам јас нешто тебе од медицина,да видам колку ќе знаеш,па да ти се „смеам“ јас тебе
Ќе знае бе како нема да знае, ќе знае дека грбот е позади а стомакот напред :pos:
 
Член од
23 март 2011
Мислења
626
Поени од реакции
323
Ќе знае бе како нема да знае, ќе знае дека грбот е позади а стомакот напред :pos:
сигурен си ? да не биде да праша нешто што абер нема од што му е ? па да се смееме и ние малце....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom