Акции на СЈО (Генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.759
Поени од реакции
7.586
додека не се вратат од Грчка месецов безбедни сме, после ќе му ја мислиме.[DOUBLEPOST=1465808957][/DOUBLEPOST]*Од Претор, се извинувам.
Југот на постоечките и античките македонски територии е погоден од временски непогоди , познати меѓу народот како облаци. Поради ново-настанатата состојба и неможноста да се врши сунчање на раат, депилацијата беше залудна... овај алфа лавојте ќе се вратат назад предвремено.
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.375
Поени од реакции
36.302
додека не се вратат од Грчка месецов безбедни сме, после ќе му ја мислиме.[DOUBLEPOST=1465808957][/DOUBLEPOST]*Од Претор, се извинувам.
Младата чета ја пратија Егејот да го освојува.

А патриотот Пандов на Миконос како Падобранска единица, позади борбени линии го инфилтрираа.
 
Член од
21 ноември 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
744
Не сум сигурен дали те разбрав, викаш Путин би застанал на чело на третата панцир дивизија на ГДОМ? Би го запрел разнебитувањето на античкиот народ?

Шо да го вратиме ние Верушот, ето падна аболиција, кревајте обвинение и пикајте го в затвор.

Зошто лошо да ни се пиши? Ќе излезите да не тепате? На кондиција ќе ве Фатиме ;)
Ало Фатите, знаете вие многу убо што ви следи, уште пред да се потпишите таму ви беше објаснето. Што уште не ви е јасно. Кафе кој ќе ви свари или колку месеци ви требаат за свадби, заслужени одмори :masa:[DOUBLEPOST=1465809757][/DOUBLEPOST]Не бери гајле, сигурно од ГДОМ нема да ве тепаат. Чадорот ќе ве реши. Тој ќе ги плати тие истите ваши да ве запалат
 
Последно уредено:

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Не бери гајле, сигурно од ГДОМ нема да ве тепаат. Чадорот ќе ве реши. Тој ќе ги плати тие истите ваши да ве запалат
Држи вода муабетов. Ево мене Ленче ме запали ме изгоре да ти бидам искрен.
 

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
Пер, едвај чекам да почнеш да викаш дека Уставниот суд е неуставен. Знам дека го имаш тоа во себе.(y)
...и обадинтерувањето и урамувањето се неуставни и нигде у свет видени , па никому ништо. Познато е дека каде има сила нема правдина. Смешно е само кога силеџиите, убијците и јанкесеџиите се преправаат кобајаги демократи, правдољубци, принципиелни и чесни...
..позната ти е веројатно приказната за изворот, волкот и јагнето....:):)
 
Член од
21 ноември 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
744
* мод
...и обадинтерувањето и урамувањето се неуставни и нигде у свет видени , па никому ништо. Познато е дека каде има сила нема правдина. Смешно е само кога силеџиите, убијците и јанкесеџиите се преправаат кобајаги демократи, правдољубци, принципиелни и чесни...
..позната ти е веројатно приказната за изворот, волкот и јагнето....:):)
Алоо, газот под кирија
 
Последно уредено од модератор:

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
За тие работи се менуваше уставот. За да бидат уставни.
...да бе и гаќите сами ти паѓаат кога ке решат да те ебат белосветските демократи и правдољубци, борци за људске правице:):):):)
...и уште при тоа инсистираат да им пееме т'нко и со возвишен глас.., ко Виенскиот хор на млади евнуси........
 
Член од
21 ноември 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
744
За објавата во врска со катица и кермит што ми ја избришавте ќе ве тужам меѓу Вож и Шварцвалд :oleee:
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
За објавата во врска со катица и кермит што ми ја избришавте ќе ве тужам меѓу Вож и Шварцвалд :oleee:
Море не само тој пост, тебе 995 поста треба да ти се избришат. Од кога си на форумов само пропаганда шириш нубец еден!
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.516
Толку за денес, стигна јадењето. Утре пак. :)
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
625
Поени од реакции
606


:tapp: :facepalm: Е ова му оди во прилог на пастирот, дење ноќе со полна пареа работи пропагандистичката машинерија со цел да го направи народот глупав, прост.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275


:tapp: :facepalm: Е ова му оди во прилог на пастирот, дење ноќе со полна пареа работи пропагандистичката машинерија со цел да го направи народот глупав, прост.
Толку силно се залетафме шо ги прескокнавме убавите работи
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.806
Поени од реакции
13.377
Одлуката на уставен може (и веројатно ќе биде „диригирана“) е неуставна, но како и да е, со тоа ќе се испочитуваат правните постапки и процедури.
Кој си бе ти? Ѓорги Х. Келзен :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom