Пост на кој сте се изнасмеале

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Постар е постов, ама сега тек го прочитав...
Кои трауми ги имам од тоа маргаринот од градинка, кога ќе ни дадеа во 7 сабајле, уште очите не си ги отворил прописно, леб ладен само со маргарин намачкан.... ТОА НИ СТАП НЕ ГО ТУРКАШЕ НАДОЛУ НИЗ ГРЛОТО.
:pos:
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.216
Поени од реакции
7.277
Не можам сега штотуку се вратив од пат Београд - Битола сат и 45 минутти (плетварот убо го поминав инаку појќе време ќе ми требаше) таму после росоман на првата кривина ми излета предно лево тркало, и кладов у петта брзина дадов гас цимнав волан на лево и пак го нагодив тркалото назат.
Вујко ми има сервис за клима уреди и чепка и форматира компјутери и тој гибаше нешо на моторо му тргна фабричката блокада и му напумпа гуми и ега количето лета, уше од прилеп почнав да кочам за да застанам во битола
 

Ipsissimus

P.I.
Член од
23 јули 2010
Мислења
15.582
Поени од реакции
12.949
Ахам да,гледам ова што го збориш во срединава на постов,ми изгледа како да си докторирал на областа Педофилија.Кажи ми,кој е законот во медицината кој ГАРАНТИРА дека педофилот МОРА да силува дете а дека обичниот човек НЕМА ТЕОРЕТСКА ШАНСА да го направи истото ?

Ако не ми одговориш кој закон е тоа,не сакам више да ме замараш со вакви глупи и патетични размислувања.
 

GhostLeader

ONE OVER ALL
Член од
20 април 2010
Мислења
2.473
Поени од реакции
643
Ајдеее бебе,пиши ми адреса цуцла да ти пратам по пошта да се лигавиш асално барем освен што се бламираш со глупости.
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
1.143
Во темата за тепсиестата земја:
Кај оди сонцето коа е ноќ?
Нашиот вселенски шериф, кој сепак ја согледува вистината од "таму горе" :
Под дискот бе брат, така настанува подно греење, мисли малце.
Кај ти текна за греењето, се пореметив од смеење (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom