Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Империја мизерија, во млекото бактерија,
иако сме дембелија државата не сери ја,
имам слаба батерија на сони-ериксон експерија!
Квиз за турска серија, фудбалери од Нигерија,
главата испери ја кога ставаш ламперија!

Јеа, мадафака, воут фо ас, твелф поинтс!

^ вака ќе звучеше доколку Скипи и Тајзи ги пратевме.

:pos::pos::pos::pos:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Лион јебо факиќ:
Ич стојко не ме боли што ќе кажеш или што ќе мислиш за мене. Си го живеам со 300 на саат животот. А вакви како тебе што сум поминал може календар со месеци па и години да ве ставам. И тебе би те ставил ама не си по мој вкус по ниту еден критериум. Тој што тебе ќе те истрпи повеќе од 1 година треба златна медала да му доделам. Ај сега ќе те оставам да изиграваш др- Леандра , општа баба кура советничка и сезнајка по општи и заднички прашања.
:pos: :pos:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
M

Mussolini

Гостин
До Данска со кола, почнав кловнови да гледам од халуцинациите. Ама не се жалам, обожавам да патувам со кола поготово. Авиони да, океј е, ама ми пречи џетлагот премногу.
и оште се смеам как неко благо ретардирано дете :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.974
Поени од реакции
84.446
Оптимизам во фан клубот на Арсенал:
Ако добро се сеќавам шо е и точно, ти викаше дека имаме шанси и за второто место.
Абе уште имаме, ако им се урнат авионите на Сити, Тотенхем и Челзи коа би оделе на гостување.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Во темава:

Да си „Анонимус“ е вид на декларирање. Не се плаќа членство за „организацијата“, ниту пак некој води евиденција за „членовите“. Мое мислење е дека кој и да го сторил ова... [избришано од Анонимуси - внимавај на речникот].

:pos::pos::pos: [избришано од Анонимуси - повеќе од 3 од овие емотикони не е дозволено]
 
M

Mamba.

Гостин
Луѓе, дај бе одбанирајте ме од темата за масакрот кај смиљковското езеро,барем да не мора да се одјавувам кога сакам да прочитам што се напишало.
Ако сакаш да ти дам број на мобилен па јас ќе ти читам најнови постови
ти не си арен :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Наместена работа...и за бидермаер да фатиш ти требаат врски
--- надополнето: 4 март 2013 во 20:00 ---
.
.
Луѓе, ова не е пост- ами оглас (кој мора да го видите)
:eek:






GASTROSKOP ,KOLANOSKOP KOLKOVI


SE PRODAVA POLOVNI NO VO DOBRA SOSTOJBA GASTROSKOP,KOLANOSKOP.VESTACKI KOLKOVI.PROTEZI ZA NADKOLENICA SO PODKOLENO NOVI .CENI PO DOGOVOR


Огласувач: baba
http://www.reklama5.mk/Details.aspx?ad=591240
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.559
Од оние посраните шалвари нејќам. Инаку си имам за летото широки пантолони од лесен материјал, ама не се посрани до колена. Штикла патика исто нејќам, и од оние елеци од крзно ми се повраќа што ги носат над јакна, тотален нон сенс.
Ги мразам оние фризури кај машки над уво бричени скроз а горе 2 сантима коса во стилот на Форест Гамп (не од форумов ами од филмот), и кај женски пола тимба бричена пола не.
:pos:
се пресмеав..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom