Пост на кој сте се изнасмеале

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Еве ги наследниците :pos:

Новата влада на бугарчињата:pos::pos::pos:
Софи каква е ко крастаица:pos::pos:
Бугарија во Европејскиот сојуз е богата и оди само напред- они струја немаат да си платат мизерии бедни.
 

RexDeus

Просветлен
Член од
14 февруари 2013
Мислења
27
Поени од реакции
16
На најавите на Дарданиа, дека Том Хенкс ќе глумел во Албански филм и кој шо изјавил во врска со Косово....











ВРВ!!!




Ви се заблагодарувам на сите за прекрасното расонување и тоа што замалку ќе се помочав од смеење!
Па што не стави линк до темата? :D
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Слатко се изнасмеав на случкиве:

Дали ги паметите онле бомбончињана кои се уствари чоколаден прелив врз кикиритки, лешник или бадеми?
Епа јадејќи си од нив една ми падна на фотеља и стрвен г'з јас ја земам , ја ставам во уста и ја голтам.
Се испостави дека станува збор за смрдулка, оние бубачкине со карактеристичен мирис.
Препорака од мене, don't try that anywhere folks.
Malce sum of topik ama ke napisam
Ja koga bev vo sredno, na fizcko igravme rakomet. I na edna devojka i se zaleta topkata pravo vo lice. I nie site ispaniceni ja prasuvame dali ti e dobro..taka ne prasa dali i se razmackal karminot..
Moze i ovoj taka reagiral, koj znae...
на фудбал ме гаѓаше еден ...... со столче зашо навивав за другата група и ја удри братучеда ми по глава тоа беше грозно кутрата се онесвести една недела лежеше у кревет:kesa:
:pos::pos:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.111
душата е во желудникот
ко ќе боли душа или треба да се наполне или да се испразне душата за да се напраи равнотежа (јанг кјанг го викаат тоа во јапонија) значи прво се празни чоек, трпеливо, истрајно и темелно, седнуваш на шоља и ако треба земаш крстозбор, или од оние малите шахчиња па решаваш проблеми, или ако не си концентриран за ентелектуални работи - транзистор на батерии, едно бокалче ж’та и тегла корнишони... колку да помин времето. Значи од ко ќе исфрлиш се од душата , ќе видиш како се чуствуваш, ако си поаен - тоа било проблемот, ако пак си неарен - тогаш треба душата да се нарани, здрав добар појадок, компири пржени на маст, сирење, 2-3 јајца на око, ако остана од вчера од ручек тро грав или некоја манџа, пола сомун леб, некое љуто пиперче, уз то 2 чавчиња ракија, една чаша вино. Е тука веќе сега би требало да биди се во ред. Ако случајно пак не е , тогаш појди на доктор пошто или чиро проработил или на нервна база ти е нешто.
 
А

Атомската мравка

Гостин
цигани се. Ако не ти украле тебе нешто, на некој друг му украле. И да не се тие, други цигани се, Значи цигани. УТЕПАЈ те ги од мавање. Незнам зашто уопште поставуваш вакви прашања, се правиш силен на форум или што? Да не беше п*чка до сега ќе ги истепаше.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Опис на духот на старите Скопјанчишта...И умрени не ги оставаат на мира децава охридски.

И вечерта кон 10 или 11 незз точно не викнаја другариве долу на прв спрат журка имаше и ојдовме вечерта се враќаме горе на 2 спрат и гледаме еден чоек на крајов од ходников до нашава соба имаше во ходникот џам и седеше на џам и ко да си зборвеше самиот а имаше и шешир и ко да шептеше и му рековме добро вечер и ко се сврти ко црвен беше во лицето и ни рече ОД КАЈ СТЕ ? ние умрени од стравој му рековме од Охрид.. и еден од другариве го праша ти од кај си чиче и тој му рече ЕХ КОЛКУ ОХРИЃАНИ ИМАМ ЗЕМАНО КО БЕВ ЖИВ...
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
На сета нервоза ме изнасмеа човеков. Иначе постов е од Омразен моден тренд, да видите само за кои маички мислел уште повеќе ќе се смеете.

Ѕвер.:pos:


Американски стил тие блузичките умрени..
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.111
Член од
19 март 2011
Мислења
12.816
Поени од реакции
14.176

Kajgana Shop

На врв Bottom