Помош и совети

Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.652
Поени од реакции
21.584
Има некој начин The Last of Us да се игра на PC? Гледам има нешто по форуми и YT за портови, емулатори и слично али неам проверено.
 
Член од
26 јули 2014
Мислења
173
Поени од реакции
41
Има некој начин The Last of Us да се игра на PC? Гледам има нешто по форуми и YT за портови, емулатори и слично али неам проверено.
Би требало да може да сe игра.Јас имам емулатор за ps2 и игрите работат перфектно,е сега може постои некој емулатор за ps3.
Напиши на гоогле ps3 emulator па види што ќе ти искочи. :D
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Би требало да може да сe игра.Јас имам емулатор за ps2 и игрите работат перфектно,е сега може постои некој емулатор за ps3.
Напиши на гоогле ps3 emulator па види што ќе ти искочи. :D
Не постои.
 
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Дали некој познава некој што продава фудбалчиња, пикадо, билијард и сл. ?
 
Член од
4 декември 2013
Мислења
198
Поени од реакции
70
Помош за Call of Duty Black Ops II на Windows 8.1, ми го дава овај error.
Има NET Framework 4.5, најнови графички драјвер, на 7-ца тераше океј, на 8-ца несака ни да стартова.

П.С се работи за пиратска верзија од замунда, ain't got money for that shit :unsure:
 
Член од
3 март 2013
Мислења
348
Поени од реакции
368
ае дечки знае некој шо е проблемо со call of duty united offensive ? вчера можев да ја играм денеска не можам о.0 Ми даде драјвер за графичката да инсталирам и го инсталирав и од тогаш овај ерор...Пробав да ја реинсталирам играта и го избришав новиот драјвер и го симнав стариот драјвер али пак исто...графичката е gt 740m
 
Член од
12 април 2008
Мислења
17
Поени од реакции
22
Sakam da si ja instaliram BattleField 1942, dali ima nekoj koj sto seuste ja igra? Dali igrata ima online multyplayer mod za igranje?
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Дали ќе може да се игра Section 8 на мојава конфигурација ?

Графичката е Nvidia GeForce 820 M .
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Имам проблеми со Ф1 2012, убаво си работеше аутосејвот и дојдов на кариера до ГН на Европа и што и да возам понатаму нејќе да го сними и цело време на ова ме враќа. Пробав и сам без аутосејв да сејвнам ама џабе... чаре ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom