Помош и совети

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.703
Поени од реакции
27.659
Fifa или PES има некој играно онлајн без оригиналната игра? Нешто со hamachi или слично? Не мора со некои рандомци туку да се договорам со другар.
Ако има некој проверен начин, ве молам постирајте што/како треба да се направи :)
 

Braintaxx

XXXXXXXXX
Член од
28 јануари 2013
Мислења
153
Поени од реакции
110
Да не знае некој дали може да се игра Diablo III, на пц, кракната, ко-оп?
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.401
Поени од реакции
3.312
На НФС 2012 МОСТ ВАНТЕД кога го зимам ламборџинито и ми пишува горе сет дестинатион 6,и не можам да мрднам од место,знае некој како да се справам со ова ?
 
Член од
7 мај 2014
Мислења
60
Поени од реакции
0
Fifa или PES има некој играно онлајн без оригиналната игра? Нешто со hamachi или слично? Не мора со некои рандомци туку да се договорам со другар.
Ако има некој проверен начин, ве молам постирајте што/како треба да се направи :)
Fifa world преку оригин се симнува
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
COD Black Ops кога ја палам играта на филмовите и пред да идам resume game има звук. од кога ке ми даде слика да играм да пукам...немам звук ? помош некој?
 
Член од
23 февруари 2014
Мислења
72
Поени од реакции
68
На десктоп корситев epsxe и се у реду е, а на лаптоп 4 пати појак од десктопот ми се гаси мониторот како у скрин сејвер да е и заднња верзија уснимав 1.9 пак исто?
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.496
Поени од реакции
2.407
Не знам дали тука прашувате за игри кои не ви текнуваат, али ок. Да не знаете како се вика една игра каде што еден писател ќе влезе во светот на книгата, а дејството, колку што се сеќавам се случува во еден мал град?
 

Braintaxx

XXXXXXXXX
Член од
28 јануари 2013
Мислења
153
Поени од реакции
110
Дечки и девојки, ја има spider solitaire за вин 8?
 
Q

qazwsxedc

Гостин
У моментов ја симнувам sleeping dogs,добра игра е или за џабе трошам 9 гига??:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom