Помош и совети

Idiot

The GodFather
Член од
14 декември 2005
Мислења
75
Поени од реакции
5
Lele luge koga ke go slusnam ovoj zbor kosata mi se :ija:
e sega mene prasanjeto mi bese:
Zosto na nekoja igra koga ke instaliram nekoj patch mi bara da ja crackuvam igrata,ke ja crackuvam so crackot vo cd-to i pak ne mozam da ja uklucam
ke moze da mi objasni nekoj sto treba da napravam?
 

BraT

Весели Ѓевреци
Член од
5 февруари 2006
Мислења
457
Поени од реакции
11
Mislam deka otkako ke ja "patchuvas" ti treba poseben crack koj se naoga od internet.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Ti treba Crak za verzijata od pachot(ako osnovno e 1.0 ti pachuvas do 1.5 ti treba crack za 1.5) prasaj go cicko Google ke ti kaze kaj ima znae on :)
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
1.089
Поени од реакции
15
Не се разбирам многу ама ми треба крак од Championchip Manager 03-04
Можам ли воопшто сам да го направам или да го барам од некого.
Прво објаснете ми што е тоа крак и што треба да направам со тој крак.
Можда е глупо прашањево али јебига ми треба помош.
Фала ви однапред на сите.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Буковец напиша:
Не се разбирам многу ама ми треба крак од Championchip Manager 03-04
Можам ли воопшто сам да го направам или да го барам од некого.
Прво објаснете ми што е тоа крак и што треба да направам со тој крак.
Можда е глупо прашањево али јебига ми треба помош.
Фала ви однапред на сите.
Pa vaka crak mozes da najdes na CD-to (bi trebalo) ako go nema tamu probaj na internet da go najdes ili use poubao ako go ima nekoj drugar tvoj zaso internetov e pun virusi (da ne vikas posle ovoj DuFFy me zaeba :):) ) krakot treba da go kopitas vo folderot kaj so ti e igricata i da go zamenis so .exe-to za pustanje na igrata (ke ti se pojavi neso ke ides yes i gotovo :):) ).i toa bi bilo toa :):)
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
1.089
Поени од реакции
15
Дафи, за почеток фала ти али ај биди ми другар и помогни ми да го најдам, односно најди ми го зашто пробав на Гугл нешто ама збуњен сам не знам шо треба да симнам...Дај најди некој линк барем а за симнуење ја ке си го симнам. Ти треба нешто више или само името на игрицата ти е доволно?
Championchip Manager 03-04. Или пиши ПП да не тупам овде оК?Фала ти чоек однапред.
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
74
Поени од реакции
1
edit by mac)) НАПОМЕНА : Не е оваа тема за барање кракови...исклучиво за помош
 

BraT

Весели Ѓевреци
Член од
5 февруари 2006
Мислења
457
Поени од реакции
11
Пиратерија е забранета на форумов!

Андроник
 

BraT

Весели Ѓевреци
Член од
5 февруари 2006
Мислења
457
Поени од реакции
11
pa od deka da znam i so ima vrska toa ?:icon_conf
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
3.729
Поени од реакции
2.026
Не смее да се постира кракови или линкови со пиратска содржина како и порно материјал.

Има врска бидејќи тоа не е легално, односно спротивно на законот, и може некој да оди во затвор.
 
На врв Bottom