santino
Поени од реакции
5.385

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Море клошар :D Битолчанец си? Да те еби спанаќот да те еби :)
  santino
  santino
  Не сум Битолчанец бе. :D Да те е*и мањакот да те е*и. :D
  Всушност половина сум.
  DeviAngel
  DeviAngel
  Те видов дека на темата за Пелистер и реков е педерче овај :D xaxa
  Цимер, врати фејсбуко бе. :D И не навивај за Дортмунд :D:D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: santino
  santino
  santino
  се вратив со пишување
  инаку читам цело време ... цимер ова црново од Дортмунд класа напаѓач ... јако ќе биди
  Ја обожавам Прага, преубаво е се‘ ;)
  santino
  santino
  Neznam vo koe godisno vreme si ja posetila ama vo esen ili prolet e fantazija :) .. jas ziveev vo Praga okolu 3 godini... ednostavno ti zarasnuva za srce :D
  Splendora
  Splendora
  Три пати сум била, во зима, пролет и лето :)) Значи ми останало само есен. Ама магичен град е, прекрасни сеќавања имам. И обавезно ќе одам пак ;)
  santino
  santino
  Јас бев летово околу два месеци после пауза од една година. Доколку одиш во блиска иднина убаво да си поминиш! Има што да се види во Прага и каде да се оди.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom