Плескање по гз, гребење со нокти и гризење за време на секс

Член од
18 јануари 2006
Мислења
65
Поени од реакции
0
pleskanje je prava stvar.a toa so noktite relativno-kako za kogo
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
FortunE напиша:
Прашањево ми врати филм:icon_lol:
Да, оставам белег од нокти, но не дупки, туку линии по грбот:icon_lol:
Имам моменти кога нежно гребкам со ноктите, а некогаш ги забивам дали на г`зот или на грбот, но се зависи од моментот, од тоа колку е жешка ситуацијата.
Не верувам дека постои маж кој не го возбудуваат женски нокти:icon_lol:
Дефинитивно Некој ја прочитал мојата колумна

а за промената на името на темата од ацид барам да ми плати авторски права за гребењето
уживам кога ме нежно гребат а како шо кажа Форчн зависи од моментот понегогаш и уживам кога ми заријат во грб нокти оки е
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
CopyOfDeath напиша:
Дефинитивно Некој ја прочитал мојата колумна

а за промената на името на темата од ацид барам да ми плати авторски права за гребењето
уживам кога ме нежно гребат а како шо кажа Форчн зависи од моментот понегогаш и уживам кога ми заријат во грб нокти оки е
Не сум стигнала до твојата колумна, малку подолу е таа тема, чека на ред. И зошто би помислил дека од твојата колумна некој ќе пише дека нешто сака?

Насловот на темата е променет, бидејќи Acid постави интересно прашање и мислам дека може да се дискутира и за тоа.

Е сега, назад на темата.
Еднаш ми се случи траги на дечкото да му оставам и на грбот и на градите, па после му беше непријатно да се соблече, но во моментот не се побуна и уживаше. Појаснување: не гребев крвнички, онака повеќе пати на едно место кога ќе поминеш, нормално е да остане трага:icon_lol:
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
да...да...апсолутно ЗА плескање,ама јас да плескам...и тоа умерено...не нешто екстремно па после да има последици....
многу е добро...
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Пријатно ми е ако партнерката нежно помалку ме гребка по грбот и половината. -А онака благо да подплеснувам по газе, поготово кога работам догистајл или таа кога е горе ми делува инспиратривно, звукот чуда прави.:je:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Машала, глеам се шири насловов.
А мие тетовќе, шо смо ватрене и шо се гриземо?
Чекај да видиме сеа како ќе звучи - Плескање по гз, гребење со нокти и гризење со заби за време на секс во услови на транзициија.
Асли докторска.
 
Член од
24 април 2005
Мислења
32
Поени од реакции
1
Плескањето по газот е веќе излитено. Не гледате дека дури и напорничите веќе нема плескања. Сега модерно е гребењето.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Aceva напиша:
Машала, глеам се шири насловов.
А мие тетовќе, шо смо ватрене и шо се гриземо?
Чекај да видиме сеа како ќе звучи - Плескање по гз, гребење со нокти и гризење со заби за време на секс во услови на транзициија.
Асли докторска.
за старт ова е основниот пакет, нормално... плескање по гз е ептен нормално, и во доги стајл и коа е врз тебе! коа си ти врз неа, нормално е да ти ја изљупи кожата од грбот! а кога ќе свршуваш ако не те гризне на врат силно (3 недели да не смееш да помислиш после тоа да се пипнеш) не знаеш шо е јако свршување!!!

Е сеа, адвансд пакетите, не се бесплатни за на форум, за жал... За нив треба регистрација кај мене!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
А бе, сакам да ме загризе, заштипши, загебе, ама не на места кај што се гледа, оти јебига, да не се налути жена ми, а она може екаде, инаку, ја плскаш по газ и велуиш, ај сеа, свршив, оди стај едно кафе и не туку бамбори многу.
 
Член од
25 август 2007
Мислења
35
Поени од реакции
6
Prktikuvam grebenje, stipenje...ali toa e del od mene!
pleskanje-- pa koga kako
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...nesakam da me grebat, nesakam da me pleskat, nesakam da me grizat, nesakam da bide mnogu namirisana i mnogu nashminkana...

...sakam da pleskam, sakam da si ja ischistam kolata od vlakna od kosa, ooooooooooo i ke zaboravev...obavezno sakam pauza pred idenje doma da se napunat rezervoarite edno cetiri- pet saata...heheheeeeeeeee
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
i to kako...grebenje grizenje pleskanje, vikanje, pauza...cigara, stavanje lepenki ako krvarish i pak odnovo
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Плескање , Гребење , Гризање - за време на сексот го прифакам тоа , сакам да го извадам дивото од неа, да ми ја извади душата :) Се што е дозволено во сексот го сакам :)
 
Член од
21 август 2007
Мислења
28
Поени од реакции
1
Сакам да ме плескаат....ама и да плескам...особено добри секси машки газиња:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom