Плачење

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
Точно 20 Мај..
Бевме скарани со дечкото претходно 3 месеци не идевме.. И се смиривме 2 недели пред тоа.. Претходниот ден требаше да прајме година, али ја претера за некој ствари и раскинавме и му го дадов телефонот пошо беше негов и следниот ден кога отидов да си го зеам пошо ќе полудев без телефон :pos2: беше многу многу многу ладен и од што глумев дека сум и ја така ладна скроз а ме пукаа шизофрении кога излегов од кај него МНООООГУ плачев :kesa::pipi: ама се смиривме уште дента :baeh:
и сеуште си збркана поради тоа...постов ти е ...кајгана:smir:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Простено ми е у сто саат сабајле го напишав :pipi:
П.С. Не дека сега боље би го напишала ама ај..
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Многу често плачам голема плачка сум и при нервоза и кога ми е тешко ако се исплачам после полесно ми е.Ама многу ретко го правам тоа пред некого скоро никогаш:pipi:
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Momentalno placam zaso mi e skurceno od se so izvinenie....
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Сабајле во 6 саат, плачев. Не можев веќе. Пукнав. Тешко ми беше, се уште ми е.

Инаку секогаш кога ми е тешко плачам, без разлика со кој сум, каде сум. Колку и да сум се обидувала да ги задржам солзите, не сум успевала. Таква сум, емотивна.:)
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Вчера кога Рони си отиде од Барса.
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Пред 20-тина минути плачев. Ама некако се чуствував и среќна ама и некако несигурна и збунета, не можев да издржам. Секогаш има некоја причина поради која плачам што ме засега многу, не плачам туку-така.
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Плачам скоро за се. Некогаш, во ПМС, кога нема за што да плачам, а ми се плаче, си пуштам филм, за кој знам дека ке плачам, и ете ми причина.....Да не ми се чудат наоколу зошто, знаат дека си плачам на филмови, и така решавам проблем. А последен пат, не се секавам за што плачев. Немало јака причина.:pipi:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Многу сум емотивна, не сакам да се расправам и ако не можам смирено да ги решам работите ми доаѓаат солзи на очи .не се гордеам со тоа, го сметам за голема слабост ама не можам ништо тоа сум јас .:smir:
Како јас да сум го напишал постов,само би го пишувал у машки род :)
Инаку последен пат беше прошлата недела...и не траеше баш кратко туку цели 4 дена,ептен down период ми беше,се ми беше собрано на куп,неможев да се справам со сите проблеми одеднаш и така си поминуваа деновите,не дека се се средило ама ќе биде во ред.
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Обично не плачам. Обично држам во себе. Може и да не е добро ама таков сум.
А последен пат беше пред месец и нешто. Многу тешко ми беше и ми се прели чашата. И така едно пет минути цимење и... инстант подобро.:wink:
 

Toxic Boy

I'M MACEDONIAN!
Член од
27 јуни 2008
Мислења
215
Поени од реакции
3
јас немав плачено околу 2 месеца. инаку јас плашам само од нервоза и вчера еден многу ме изнервира и неможев да издржам ама денес ке го скршам од ќутек. уште сум нервозен поради тоа ама ке си види он вечер. Ако е поголем од мене за година и нешто. ке зеам шипка или нешто друго па ке нема кој да го спаси. ке го тепам со мерак. :bip:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Значи да, плачам, зашто незнам на друг начин да се справам со болката и бесот во мене. Незнам да викам зашто никој не ми е крив, затоа плачам, плачам често па и за работи кои другите мислат дека се ситница.
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
јас немав плачено околу 2 месеца. инаку јас плашам само од нервоза и вчера еден многу ме изнервира и неможев да издржам ама денес ке го скршам од ќутек. уште сум нервозен поради тоа ама ке си види он вечер. Ако е поголем од мене за година и нешто. ке зеам шипка или нешто друго па ке нема кој да го спаси. ке го тепам со мерак. :bip:
Колку години имаш? 12 или 13?? Знам јас правев вакви муабети ко бев на таа возраст.
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Сабајле во 6 саат,плачев.
Не можев веќе.
Пукнав.

Тешко ми беше,сеуште ми е.

Инаку секогаш кога ми е тешко плачам,без разлика со кој сум,каде сум.
Колку и да сум се обидувала да ги задржам солзите,не сум успевала.
Таква сум,емотивна.:)
еј,а ја мислев само јас сум голема емотивка и плачка!:place:си плачам ја за се,и од тага и од срека,и од мака и кога сум лута и кога некој мие лут!последен пат плачев вчера,а за шо не се секавам,100% за некоја ситница!не ми се свиѓа тоа кај мене,али таква сум,рак во хороскоп!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom