Парфеми

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
miami PLAYBOY ! нај заводлив за женската популација спорд мене пробајте :)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.666
Поени од реакции
3.238
Gucci Guilty моментално хит овој период. ;)
И според мене најдобар моментално.
 
П

Пепси_

Гостин
си земав STR8 во бела кутија што е и за тие пари задоволен сум од парфемот.
 
На врв Bottom