Парфеми

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Значи барам совет од вас да ми кажете некој јак , убав, машки парфем, ама така убаво да се осеќа, некој со имате искуство со тоа, на пример јас користев Black XS и многу е убав ама сакам малку да променам а има и доста женски паднато на мирисот ... цената не е битна ! Фала
Trussardi - Inside
Antonio Banderas - Seduction in Black
Brut
 

ИвањушкА

some-thing
Член од
17 јули 2009
Мислења
342
Поени од реакции
526

Моментално овој, ама некако зимски ми е, треба да си набавам некој свеж летен :)
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
6
Поени од реакции
2
Во моментов го користам Heat од Beyonce.
Инаку ги имам сите изданија од Нина Ричи.
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
601
Поени од реакции
7

значи вака си купив рол-он nivea black and white што го рекламираат дека не остава траги , и го користев и ми остави бело-жолтеникави траги на блузата ( слетло сина блуза , како небото што е таква боја ) и како да ги извадам сега тие траги , блузата е перена во петална но не излегоа трагите
 
Член од
7 март 2010
Мислења
22
Поени од реакции
1
Момци и девојки!!!Знаете ли некој парфем за мажи што мириса на мед и млеко???!!! :)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Значи барам совет од вас да ми кажете некој јак , убав, машки парфем, ама така убаво да се осеќа, некој со имате искуство со тоа, на пример јас користев Black XS и многу е убав ама сакам малку да променам а има и доста женски паднато на мирисот ... цената не е битна ! Фала
Kenzo Boisse (ovoj ti e taka jak)
Armani Black Code
Jil Sander obicniot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom