LGBT
Поени од реакции
157

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Девојко колку си сигурна дека си лезбејка ,можеби си БИ .Баш би сакал да те проверам што си .
  Шкорпион
  Шкорпион
  Не се грижи, за пуштање знам кога треба, кај треба, нема потреба ти да ме учиш, првично зошто немаш што да ме учиш.

  "Глупак еден јас тиа жени што можам да ги имам ти ниту на слика не можеш да ги имаш ."

  ^ ^ ^ Рече идиотот кој и се пушташе на профилот на една лезбејка, во изобилство на тие неверојатни (хетеро) женски кои он можел да ги има (на сон ваљда - таму и јас можам да имам се :D )
  Солунски Атентатор
  Солунски Атентатор
  Да ти речам геј ке те навредам,за тоа ке ти речам ПЕДЕР .Не може да живе како лезбејка ниту ти како педер затоа додека е време лечете се .
  Шкорпион
  Шкорпион
  Ни геј, ни хомо, ни педер, ни queer, ни faggot ме вреѓаат. Сум тоа што сум(педер0 и сум си горд на тоа. А и зошто целиш кон вреѓањe? Да не допрев некој чувствителен нерв? :)

  Сум живеел 23 години до сега, без твоите (и било чии други) совети. Изгледа дека сепак може да се живее. Него како пусти ти ќе живееш меѓу нас? :(
  Ми се допаѓаат твоите постови, имаме слични ставови за многу работи :)
  Поздрав ;)
  LGBT
  LGBT
  Поздрав и до тебе, благодарам на поддршка :)
  I
  Што ти е филмов со ников, аватаров и сл? Неможеш да одбереш нормален ник? Исто како сеа ние да ставиме никови Straight1, Straight2, Straight3 итн.
  Зоофили и некрофили примате во тоа лбгт здружението?
  LGBT
  LGBT
  Не.
  Toecutter
  Toecutter
  Дискримининација ццц....а се праите либерални, прифаќале различност ова она...се гледа...
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LGBT
  LGBT
  LGBT
  Како е? :)
  Splendora
  Splendora
  Еве си бегам од работа сега, фала богу :)
  Ајде поздрав ;)
  LGBT
  LGBT
  Поздрав и се најдобро :)
  Си ми лајкнала пост од пред 7 месеци хаха.. морав и јас да видам што сум имал напишано.. Btw welcome to kajgana..
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LGBT
  LGBT
  LGBT
  Благодарам :)
  M
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LGBT
  LGBT
  LGBT
  Кај мене е повеке заради немање финансиски средства, логиката ја имам.
  M
  Mr.InF3ction
  Тапа :/ Се надевам еден ден ќе го постигнеш тоа што го сакаш .
  LGBT
  LGBT
  И јас :) сеа си читкам од е-книги на интернет и тоа е..
  Хелоу енд велком :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LGBT
  LGBT
  LGBT
  Хехе, јас сум каталонка од мојата 5та година, само за Барселона навивам. :) инаку немам ништо против челзи.
  Kostic
  Kostic
  Имаш мсн или скајп? Вака ми изгледаш како фина личност па да се спријателиме. :))
  LGBT
  LGBT
  Имам мсн..Но не го користам нешто расипано е :)
  Devojko,ti simnuvam kapa tebe.Edna od retkite devojki koj javno priznavaat deka se lezvejki.Dosega samo ti i eden bivsi clen na forumov(Liberation) imate priynaeno deka ste gej.bravo.
  I da,dobredojde.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LGBT и the_plake
  LGBT
  LGBT
  Благодарам на добредојдето.На Dark King Му сметал никот.А јас си немам проблем со тоа што сум лезбејка.Не се ни гордеам со тоа но што сум-тоа сум.Кој му смета-може да ме игнорира едноставно :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom