prophet
Поени од реакции
18

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • здраво друже прочитав дека можеш да нјадеш пласман за буковка, инаку јас сум Марјан од Кавадрци планирам да почнам со производство на буковка па ако може некако да контактираме телефонски остави ми број јас ке те побарам поздрав
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom