Пазарете се тука!

Член од
12 јануари 2008
Мислења
356
Поени од реакции
18
Ако земаш ХТЦ земи или Diamond или Touch Pro. Првиот се наоѓа половен за 150 евра додека вториот за 230 евра. Батали Tytn, веќе стари модели се тие, и според мене не вредат.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
38
Поени од реакции
0
Imas pogore ponuda od mene sto ke ti odgovara-Nokia e51.Ako si zainteresiran pisi mi po pp.
 

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
да, да титн заеби види колкави се башка тие се модели што мн тешко наогаат купец, така да и да го купиш ако решиш да го продаваш ке треба у црква да се молиш да дојде некој да го види а камоли да го купи, додека хтц убаво ти рекоа момциве барај дајмонд или тач про
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
абе момците убаво ми рекоа ја не викам не ама ако додадат уше едно сто евра од нив одма ке го купам тој тач про :):):) сеа за сеа тачот останува како најповолна цена....

инаку цоки спомнав у еден од претходниве постови дека се откажав од нокијата... сепак фала ти на понуда
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
абе момците убаво ми рекоа ја не викам не ама ако додадат уше едно сто евра од нив одма ке го купам тој тач про :):):) сеа за сеа тачот останува како најповолна цена....

инаку цоки спомнав у еден од претходниве постови дека се откажав од нокијата... сепак фала ти на понуда
Лапај го тачот сега го симна на 5.500 нема да зажалиш :smir:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
го симна вчера видов.. ке го даде и за 5 ама финтата е шо плата уше неам земено.. приватњак... мамата негова....
 

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
абе друже, ја да те прашам нешо ама искрено да ми кажеш, шо кур ке ти е ХТЦ??? ниедно хтц нема блиц за мене хтц е најголемо срање, остај го торте у срце му е тач, шо ке видиш у тачот??? јака камера? гпс? незнам шо има тој телефон мене ми е скрос безвезе... купи си нокиа си знаеш конектинг пипл
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
абе друже, ја да те прашам нешо ама искрено да ми кажеш, шо кур ке ти е ХТЦ??? ниедно хтц нема блиц за мене хтц е најголемо срање, остај го торте у срце му е тач, шо ке видиш у тачот??? јака камера? гпс? незнам шо има тој телефон мене ми е скрос безвезе... купи си нокиа си знаеш конектинг пипл
ТЕЛЕФОНОТ немал БЛИЦ.Јака муда.Дигитален апарат да нема блиц да речеш дека е хендикеп,ама за телефон :S Исто ко да купуваш ДВД плеер,а да нема дивикс декодер,меѓутоа ДВД да ти чита беспрекорно.Е така некако му иди споредбава.

А ако сметаш дека ХТЦ е срање,сигурно нешто си имаш проблем со препознавање на добар од лош телефон :smir:
 

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
ок фала шо ме расветли дека си имам проблем, нема везе нема да се препукаваме сеа само те молам кажи ми кај ке најдеш макар звучник за хтц? да не збориме за поголем дефект недај боже екран да ти се заебе или слично, ја коа викам срање зборам општо да сум во америка само хтц би користел боље софтвер никој телефон нема ама недај боже да ти се заебе било што, а рачунај за нокиа за с.е. па и за самсунг и лг можеш секое делче да си го купиш па дури и само стаклото ако ти пукне не ме заебавај.....
 
Член од
7 мај 2007
Мислења
318
Поени од реакции
99
ок фала шо ме расветли дека си имам проблем, нема везе нема да се препукаваме сеа само те молам кажи ми кај ке најдеш макар звучник за хтц? да не збориме за поголем дефект недај боже екран да ти се заебе или слично, ја коа викам срање зборам општо да сум во америка само хтц би користел боље софтвер никој телефон нема ама недај боже да ти се заебе било што, а рачунај за нокиа за с.е. па и за самсунг и лг можеш секое делче да си го купиш па дури и само стаклото ако ти пукне не ме заебавај.....
Нема врска. Во соседните земји имаш овластени сервиси за ХТЦ па го праќаш таму без проблем. Инаку не сум слушнал до сега некој да има проблем со ХТЦ (што не е случај со НОКИА).:baeh:
 

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
Епа еве ја сум видел, башка шо ке платиш да ти го направат во странство ебаното микрфонче тука нов телефон ке си купиш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom