Општи дискусии за игри

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.629
Поени од реакции
4.471
Има некој што играл Star Wars игри? Некоја препорака?
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.007
Поени од реакции
28.876
Има некој што играл Star Wars игри? Некоја препорака?
Starite? Knights of the old republic e odlicna.
Force unleashed 1 2 imam igrano i dobri bea no samo dobri.

Ovie novite battlefront 1 i 2 gi nemam igrano, no posledno igrav jedi the fallen order i mi se dopadna prikaznata so soliden gamplay, preporacuvam iako kratka
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
9.339
Поени од реакции
15.699
MMO to od bioware, The Old Republic ima super prikazna.
Mozes i besplatno da go igras.
 
Член од
1 ноември 2019
Мислења
262
Поени од реакции
239
Има некој што играл Star Wars игри? Некоја препорака?
Star Wars Battlefront 2 - Оваа е од типот на COD, Battlefield... значи имаш сторија сингл плеер, мапи за пукање, кампањи... Супер е играта, можеш и во прво и во трето лице да пукаш (барем мапите и сценаријата).
 
Член од
22 септември 2018
Мислења
66
Поени од реакции
24
Некој да има играно некоја добра MMORPG игрица во последно време? Само да е free, да не се плаќа
 
На врв Bottom