Општи дискусии за ТВ серии

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.023
Поени од реакции
6.050
Имав работа, не можев да ја глеам. Здравје, утре на торент.

Иначе, ако и напраат рењу, можно е со нови актери да биде, бидејќи им завршил договорот на овие у серијава, и дел учествуваат во други.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.023
Поени од реакции
6.050
2nd best им е на Фокс летово.

Интересна беше, со ептен заебан крај.
Би рекол језив, ама пошо не се потресуем многу што се дешава, нема да кажам така. :D
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.113
Поени од реакции
327
Вејвард Пејнс веројатно нема да има нова сезона.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.482
Поени од реакции
42.866
i ne treba da ima, klasicno fijasko, a pocna super, kolku nelogicni sceni imase majko mila, izbrzani, glumata mizerija, dijalozite smeshka, ti vregaa intelekt iskreno so poslednite nekolku epizodi. a mu rekov na jove_bt na fejs, proekt kade e met dilan a i shyamalan e rizik za gledanje, ovoj pat instiktot ne gresese ali sepak i dadov shansa.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
He should be called Shame-malan. I didn't expect much so I wasn't too disappointed. Али ипак, аууу...
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.072
Поени од реакции
1.144
Ја прати некој The Brink, читам позитивни критики за нејзе како сатирична серија па се мислам дали да и дадам шанса и да ги одгледам првите епизоди.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Ја прати некој The Brink, читам позитивни критики за нејзе како сатирична серија па се мислам дали да и дадам шанса и да ги одгледам првите епизоди.
Ништо спектакуларно ама пробај, за полчасовна разонондна серија е ок.
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.072
Поени од реакции
1.144
Ништо спектакуларно ама пробај, за полчасовна разонондна серија е ок.
За тоа и ми треба, ретко гледам хумористични серии па реков малку да сменам од жарнот кој го преферирам, а во оваа читам дека предност има сатирата па затоа ја одбрав.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
i ne treba da ima, klasicno fijasko, a pocna super, kolku nelogicni sceni imase majko mila, izbrzani, glumata mizerija, dijalozite smeshka, ti vregaa intelekt iskreno so poslednite nekolku epizodi. a mu rekov na jove_bt na fejs, proekt kade e met dilan a i shyamalan e rizik za gledanje, ovoj pat instiktot ne gresese ali sepak i dadov shansa.
Најјако беше шо на Вајвард Пајнс кур не го болеше за син му туку жените му беа приоритет цела серија, еднаш не рече чекај да видам син ми кај е шо е. :pos:
Плус пред да умрит Вајвард во лифтот - Армагедон за цигани беше флешбекот. Фалеше laugh track.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom