Одбојка на ОИ Рио 2016

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.559
Поени од реакции
8.138
Се распаднаа италијаниве во третиот сет (n) Добија шлакање какво што им дававме ние на другите екипи во основно дури игравме :icon_lol:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
8.511
Поени од реакции
6.094
Ај ај ај каде падна топкава :pos:. Зајцев ги уништи во финишов на сетов.
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.559
Поени од реакции
8.138
Овој Зајцев да не му е роднина на Василиј? :icon_lol:
Каков сервис :cuc::cuc: А и челинџот :aplauz:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
8.511
Поени од реакции
6.094
На крај италијаниве рутинирано го земаа 5тиот сет. Кој би рекол, после распад системот во третиот сет:cuc:
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
5.801
Поени од реакции
4.476
Немав време да пишам ама како свртеа италијаниве со какви сервиси на Зајцев (иначе што е по националност?)
појак пресврт и од србинките , американците и у женска и у машка имаа финале на дофат а го испушија, кен ит гет ени бетеР?
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.559
Поени од реакции
8.138
Немав време да пишам ама како свртеа италијаниве со какви сервиси на Зајцев (иначе што е по националност?)
појак пресврт и од србинките , американците и у женска и у машка имаа финале на дофат а го испушија, кен ит гет ени бетеР?
Русин фала богу. Што можи да биди :coffee:
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
12.964
Поени од реакции
13.891
Uzasen priem na Rusive, posebno na servis na Fonteles mame im rasplaka
 
Член од
1 ноември 2005
Мислења
1.773
Поени од реакции
754
Na krajot, vistinskoto derbi ke bide borbata za bronza USA-Russia.
Isto taka finaleto vo vaterpolo zheni e USA- Russia
 
Последно уредено:
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.375
Поени од реакции
5.479
Да е Бранкица Михајловиќ Кинескиња би се викала Тошиба Колудо :icon_mrgr:

Какви сервиси на Милена Рашиќ :uzi:
 
На врв Bottom