Одбојка на ОИ Рио 2016

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
8.576
Поени од реакции
6.188
Сите челенџи беа дадени на Бразилците иако повеќето сомнителни. Поголемо пушење кур од судиите не сум видел.
 
На врв Bottom