Огледалце, огледалце... или: колку сме нарцисоидни?

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
А бе сите сте сува лепота шо да ви кажам,
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
сите сме убави, некој повеќе некој помалце
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Секој има своја убавина. Ќе прикачам сликичка моја од минатата година па ај искоментирајте ме ... Не се лутам. Сакам мислења


Малце сум изменет... ама тоа сум јас. Клик на сликичката за да ја видите поголема. Среќно :zlo:
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Si se custvuvam ubavo vo sopstvenata koza no nekogas e dobro radi ego cisto da slusnes komplimenti kao ubava si vecerva dobro izgledas i taka na tamyu
 
Член од
1 август 2006
Мислења
145
Поени од реакции
2
Mortisha напиша:
mi nemaat kazano lele devojce kolku si ubava tuku onaka simpaticna
aaaaaaa zaboraviv mene majka mi mi vika deka sum ubava
ednas mi se ima deseno ja onaka si cekam na avtobuska i pominuvaat edni i glasno komentiraat "OOOO dobra e tipkava" ama jas togas bev svrtena so grb i koga se svrtiv da vidam koi se tie imase komenentari "Ama grda e u face, brat"
taka si se razocarav


Ic da ne se nerviras sto ti kazale tie idioti!!!Bidi si ubava na svoj nacin!Sekoj si e ubav na svoj nacin!A ako na tie idioti ne im se dopagas nemora da znaci deka na drugi ne im se dopagas!Pozdrav Fergi:wub:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Fergi напиша:
Ic da ne se nerviras sto ti kazale tie idioti!!!Bidi si ubava na svoj nacin!Sekoj si e ubav na svoj nacin!A ako na tie idioti ne im se dopagas nemora da znaci deka na drugi ne im se dopagas!Pozdrav Fergi:wub:
Како ли да се изразам а да не бидам погрешно сватена..реченицава ми е за тешење..сите се убави,али на свој начин!?!?!!????:toe:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Hmmm pa verojatno sum,mnogu luge mi imaat kazano,sto znam drugite podobro znaat od mene mislam realno dali sum ubava.Poveke ja pocituvam mojata vnatresna ubavina,ama sepak mislam deka sum dovolno ubava i deka ima mn mn poubavi od mene,ama se prifakam onakva kakva sto sum,imam drugi povazni raboti povrzani so mene od kolku mojata ubavina:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom