Обложување на нет

M

Macedon1um

Гостин
Нема ниедна земска кладилница понуда за онлајн кладење, тоа што тебе ти го кажале, а не ти го докажале е само составување тикет онлајн, кој потоа мора да појдеш на шалтер со кеш да го уплатиш.
Имаат нов сајт моцарт за онлајн обложување, и 10 евра бонус за добредојде
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
за првото не снам, ама 24/7 фрчат известувања од НЛБ ( сигурно и кај други) за големи ризици...

Нема ниедна земска кладилница понуда за онлајн кладење.. фала за ова, ама мислев дали има таму во обложувалница да играш, да уплатиш на шалтер ИЛИ не работи никој со ВАРИАБИЛНИ коефициенти за време на утакмица ????
Mozart imaat online od pred 1 mesec, samo sajtot e mozzart.com a ne makedonskiot, 2 razlicni sajtovi se.

Ste pisale za 1xbet, znam praeja porano prevari, ama gledam od godinava se oficijalen sponzor na Barcelona i deluvaat kako mn da se krenati, ponudata im e e najsiroka od site mozni kladilnici vo svetov, proverite posebno za NBA utakmictite... neka pisit nekoj ako imal losi iskustva so niv skoro ama znam ovie muabeti se vrtea i za Marathon porano ama stabilizrani se site sega od strav sprema IBAS.

Za live kladenje na favoriti ubedlivo 1xbet i marathonbet > all kvotite se drasticno pogolemi od ostanatite.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Дечки се кладев на 1хбет и добив некој денар нишо специ 10тина евра и сакав да ги повлечам да видам како функционира и ми го прима барањето и после некои 8 до 10 минути парите ми ги вракјаат на сметката на страната и во образложение ми ја даваат оваа порака - 1573917495001.png

дали имал некој искуствоо со оваа страна на кладење и сл.
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
55
Дечки се кладев на 1хбет и добив некој денар нишо специ 10тина евра и сакав да ги повлечам да видам како функционира и ми го прима барањето и после некои 8 до 10 минути парите ми ги вракјаат на сметката на страната и во образложение ми ја даваат оваа порака - Прегледај го приврзокот 222374

дали имал некој искуствоо со оваа страна на кладење и сл.
ti pisi nemozis na karticata da povlecis. verojatno od kaj nas od bankata ima zabrana za priliv na sredstva od tamu
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: S.L
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Дечки се кладев на 1хбет и добив некој денар нишо специ 10тина евра и сакав да ги повлечам да видам како функционира и ми го прима барањето и после некои 8 до 10 минути парите ми ги вракјаат на сметката на страната и во образложение ми ја даваат оваа порака - Прегледај го приврзокот 222374

дали имал некој искуствоо со оваа страна на кладење и сл.
Probvis da si gi povlecis parite so gi depozitira ili nekoj drugi bonus pari se ovie? Ako nesto ti dale tie najverovatno ima nekoj uslov so trebit da go ispolnis pred da mojs da gi vajgas
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Дечки се кладев на 1хбет и добив некој денар нишо специ 10тина евра и сакав да ги повлечам да видам како функционира и ми го прима барањето и после некои 8 до 10 минути парите ми ги вракјаат на сметката на страната и во образложение ми ја даваат оваа порака - Прегледај го приврзокот 222374

дали имал некој искуствоо со оваа страна на кладење и сл.
Преваранти се, крадат се прат за да недобиеш.Пиши на супортот и види можи не ти е верифициран акаунтот
 
Член од
17 ноември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Јас во последните 2 месеци неколку пати повлеков средства од бет365 директно на картичка, немав никаков проблем на НЛБ.

Иначе, некој со искуство од 1хбет?
Uplakas i podigas preku nlb bez problem...so debitna visa ili??
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
51
Поени од реакции
58
Imas minimum kolku mozes da povleces .. mislam deka bea nesto pomalku od 50 evra.. mislam deka koga ides na withdraw pred da napises suma, TI pisuva minimalen iznos vo denari
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Ми бараа секакви инфо картици, лични карти и ова беше крајното:
1574020991979.png
 
Член од
15 јули 2016
Мислења
266
Поени од реакции
619
2win.mk - Dali nekoj ima igrano vo izminatite denovi. Nikako nemozam da uplatam tiket, sum igral sto pati...dali e do mene ili stranata ime nekoj problem?
 
Член од
10 септември 2019
Мислења
85
Поени од реакции
111
Здраво дечки, имам нлб виза електрон, ме интересира од бет365 кога ќе ги префрлам на картичка дали треба да плаќам нешто во ујп?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
За да не се зезате со УЈП, не повлекувајте директно од кладилница на картица, него користете Neteller
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
За да не се зезате со УЈП, не повлекувајте директно од кладилница на картица, него користете Neteller
I posle kako od neteller na smetka koga dava samo na bankova smetka pa te vikaat vo banka da popolnis formular za poteklo na parite a posledno vreme i gi blokiraat tie transakcii bidejki se prefrluvaat od eden ist covek na covek. Ili taka cisto da si tropnes nedto..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom