Обложување на нет

Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.169
Здраво дечки јас го имам проблем.Депозитирав со Master на bet365 напраив некоја пара,и пробувам да повлечам на сметка ми бара детали од банка(инаку цело време претходно имав депозитирано со Visa и при вадење на сметка не сум имал проблем никогаш) а у меѓувреме правам депозит со Visa со мисла дека ако нејќе преку Master ќе сака со Visa.
Но ништо од тоа добив известување дека поради депозитирање со две картички не е можно праќање на Visa туку единствено ќе може преку wire transfer. Си велам океј ајде ќе средам.
И одам вадам од НЛБ iban им праќам се што бараат од банка и ми одговараат дека не е можна трансакција преку таа банка,и ми нудат решение да најдам алтернативна банка за да се исплати износот.
Па имам прашање дали има некој успеано да извади пари од бет365 при ваква ситуација?Дали преку друга банка во Македонија и ако да преку која и што треба да се направи да не останат парите така заглавени?

Ве молам доколку некој има искуство вакво да сподели
Imam vadeno ama pred 3 god preku iban bez problemi, sega neznam kako e , najdobro depozit samo so visa electron , drugite maestro i master nikako depozit so niv
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Дали некој има проблем со 2win сајтот? Имав поголема добивка , подоцна пробав да се логирам сакав да ги повлечам, не ме најавува ме враќа назад на сајтот.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.169
Дали некој има проблем со 2win сајтот? Имав поголема добивка , подоцна пробав да се логирам сакав да ги повлечам, не ме најавува ме враќа назад на сајтот.
Se e ok , kontaktiraj gi
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.169
Пробав од друг телефон исто се си беше ок, од мојот не сака. Ми пишаа да избришам кеш меморија и да рестартирам, направив и пак е исто.
Neznam cudno e zs taka , kaj mene nekese uzivo da otvore samo vrte i nisto ne pokazuva
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Neznam cudno e zs taka , kaj mene nekese uzivo da otvore samo vrte i nisto ne pokazuva
Да исто и кај мене. Ама од друг телефон и од лаптоп профилот и лајв казино отвара, а од мојот телефон што си го користев и претходно од вчера неќе.
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
1.295
Поени од реакции
2.148
Да исто и кај мене. Ама од друг телефон и од лаптоп профилот и лајв казино отвара, а од мојот телефон што си го користев и претходно од вчера неќе.
Oo tigre tigre, imaš li pari
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.169
Здраво . Да ве прашам кои од сајтовите што се легални кај нас(mozzart,2win...)се најдобри , и на кои не треба да се плаќа данок. Ако може некој да ми објасни како иде процедурата дали на порака или тука. Поздрав.
Registriraj se depozitiraj i praj pari nema so da objasnuvame , 2win e ok isto kao sportlife
 
Член од
27 јули 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo decki,Jas vloziv pati na bet 365 na visa od halk banka I sega ne mozam da gi povlecam.Da be znaete nekoe resenie kako mozam da gi povlecam nazad?
 
Член од
26 јануари 2023
Мислења
3
Поени од реакции
0
Zdravo sakam da prasam slclub.mk onlajn kazino so mislenje imate za ova ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom