Обложување на нет

Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
:icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr:
Ајде сега лапај :цицки:
:pos::pos:[DOUBLEPOST=1536094043][/DOUBLEPOST]
Неможам сегде ми прави Declined, да не стаиле нешо забрана за нови картици џабе ја вадев картицава изглеа
[DOUBLEPOST=1536074058][/DOUBLEPOST]Нема везе ретардиран сум не сум ја активирал картицата ... си работи иначе
:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
16
А дали можи од дебитна Mastercard на стопанска да се направи gambling deposit на Skrill дали има пробано некој?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
А дали можи од дебитна Mastercard на стопанска да се направи gambling deposit на Skrill дали има пробано некој?
Едно осум пати е одговорено на истото на темата. Не може, Стопанска Банка не дозволува депозити кон Скрил.

Ајде сега некој друг нека праша дали може.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.102
Поени од реакции
16.314
Едно осум пати е одговорено на истото на темата. Не може, Стопанска Банка не дозволува депозити кон Скрил.

Ајде сега некој друг нека праша дали може.
Дали може? :)
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
16
Можи , стопанска банка дозволува депозити на скрил денеска депонирав средства,само скрил не дозволува на ниедна кладилница да уплатиш пари, па ни како порано што праев од скрил на нетлер и потоа во кладилница можеше ама сега не можи ни тоа.
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
16
Е добро се насмеа ,ај одмори сега и кажи оти не можам да уплатам во Betfair а имам средства на скрил.Не мора одма со потсмев кон другите затоа и служи форумов да си помагаме еден кон друг.И кога депонирав на скрил не имаше прашање дали се за гамблинг или не и сега ?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Е добро се насмеа ,ај одмори сега и кажи оти не можам да уплатам во Betfair а имам средства на скрил.Не мора одма со потсмев кон другите затоа и служи форумов да си помагаме еден кон друг.И кога депонирав на скрил не имаше прашање дали се за гамблинг или не и сега ?
Да не користиш некој Индиски Скрил?

:pos:

Па денес имам преку 3000 евра уплатено од Скрил на Пинакл и Бетфер.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
426
Поени од реакции
522
Bwin mi go zatvori akauntot minatata nedelai me prenasoci, t.e. mi otvori akaunt kon nekoja Sportingbull kladilnica?! Dali nekoj ima slicno iskustvo?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Bwin mi go zatvori akauntot minatata nedelai me prenasoci, t.e. mi otvori akaunt kon nekoja Sportingbull kladilnica?! Dali nekoj ima slicno iskustvo?
Сите акаунти од балканските држави одат таму. А зошто воопшто се кладиш на Bwin? Тоа е ужасна кладилница, со ужасни коефициенти, плус мислам дека за скоро ќе рикнат.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Да ми каже некој како да нарачам Скрил Картичка? Гледам на акаунтот немам опција за Скрил Припејд (мислам имам, ама е grayed out)

Фала!
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Да ми каже некој како да нарачам Скрил Картичка? Гледам на акаунтот немам опција за Скрил Припејд (мислам имам, ама е grayed out)

Фала!
Не можеш, не вредат за Македонија.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
E фак. Ај кажи ми како да повлечам ондак од Мкд од бет365 преку скрил некако? :))
od bet na skril od skril na karticata tvoja
samo nemoj preku bank transfer deka nemozat da ti gi islplatat parite vo banka pa ke imas dupli trosoci
Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom