bladeruner
Последна активност:
19 ноември 2018 во 11:03
Член од:
15 февруари 2012
Мислења:
217
Допаѓања:
152
Поени од трофеи:
90

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
29 јануари 1971 (Возраст: 47)

Сподели преку:

bladeruner

Машко, 47

Последна активност:
Прегледува тема Македонска берза, 19 ноември 2018 во 11:03