Новогодишни Форевр Алоунери на Кајгана

Inception

Професор Д-р
Член од
3 април 2012
Мислења
115
Поени од реакции
55
Олку слаба сезона на темава никогаш немало !!!! :D
Шо време дојде брееј.... економската криза влијае и на посетеноста на темава за новогодишните празници !! :D
 
K

kicodarker

Гостин
Олку слаба сезона на темава никогаш немало !!!! :D
Шо време дојде брееј.... економската криза влијае и на посетеноста на темава за новогодишните празници !! :D
Не е до економската криза, може тие што лани и назад седеле на форум за нова година,почнале да се социјализираат, нашле друштво,фатиле женска и стекнале малку живот.
 

Inception

Професор Д-р
Член од
3 април 2012
Мислења
115
Поени од реакции
55
Не е до економската криза, може тие што лани и назад седеле на форум за нова година,почнале да се социјализираат, нашле друштво,фатиле женска и стекнале малку живот.
Tребаше цел пост во наводници да го ставам :D
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.479
Поени од реакции
58.742
Зошто дозволивте да згасне најдобрата новогодишна тема? Ако не преименувајте ја во поранешни и сегашни алоунери и да продолжиме кај што застанавме.

Одиме сега традиционално:


Среќна нова! :kruna::pijani:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.111
Поени од реакции
6.760
Зошто дозволивте да згасне најдобрата новогодишна тема? Ако не преименувајте ја во поранешни и сегашни алоунери и да продолжиме кај што застанавме.

Одиме сега традиционално:


Среќна нова! :kruna::pijani:
закон на природата,не останаа алоунери форевер.............ти ја препуштаме темата :tvg:
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.088
Поени од реакции
13.105
Едно време имаше можност да се промени никот на форумот само за луѓе кои ќе поднесат барање за тоа во 23:55 на 31.12, на тоа ме потсеќа темава.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.707
Поени од реакции
27.668

Kajgana Shop

На врв Bottom