Новогодишни Форевр Алоунери на Кајгана

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.405
Поени од реакции
58.329
Можеби е добро што нема никој, сите среќни весели... но сепак е некако тажно :(
 
Член од
2 април 2022
Мислења
47
Поени од реакции
208
Можеби е добро што нема никој, сите среќни весели... но сепак е некако тажно :(
Сега глумат лудило по фб и инста, со слики од кафани со колегите. Вечерва пак сами ќе бидат дома.
Ама не се секирај кај да е ќе се појави дел бој, освен ако за празнициве не земал одмор од пржење помфрит у немачка и се вратил у родна струмица па сега е главна фаца на фамилијарна збиранка.
 
Последно уредено:
Член од
2 април 2022
Мислења
47
Поени од реакции
208
Jas ke ve druzam da smenam nik.

Preporaki?
Ти како женет чоек јавно да кажеш дали конечно ја откри локацијата на клиторисот :)
Ако си ја пронашол новиот ник може да ти биде ClitorisMaster
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.120
Поени од реакции
84.808

Kajgana Shop

На врв Bottom