Необични карактеристики

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
FortunE напиша:
И за друго ама ќути :)))

A оние кои почесто ме гледаат сигурно приметиле дека кога отворам нова кутија цигари, најлончето кое е за фрлање го виткам во вид на правоаголниче, па потоа го завиткувам во сребреното ливче кое е за фрлање и така средено фрлам во пепелник. Ми одзема од прилика 5 минути тоа, ама мрзам кога има расфрлани хартивчиња и најлончиња, да не може човек на раат да тресе цигара:mist::icon_lol:
Јас го правам панделка:kez:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
FortunE напиша:
A оние кои почесто ме гледаат сигурно приметиле дека кога отворам нова кутија цигари, најлончето кое е за фрлање го виткам во вид на правоаголниче, па потоа го завиткувам во сребреното ливче кое е за фрлање и така средено фрлам во пепелник. Ми одзема од прилика 5 минути тоа, ама мрзам кога има расфрлани хартивчиња и најлончиња, да не може човек на раат да тресе цигара:mist::icon_lol:
damn! и јас исто, најмногу ме неривра коа некој безврска ми фрла работи у пепељара додека пушам цигара :nerv: се сакам да ми е под конче иначе не ми е слатка цигарата :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
41
Поени од реакции
0
Pa gi iam mnogu..........kako na primer,pa so znam znam da se iznarikam od placenje i po samo ne pominati 3 min da se zgazam od smeenje ili pak mn dobro glumam mi nema ramen;)))!Sto znam iam i edna pozitivna karakteristika znam da sakam................
 
С

Сатори

Гостин
Карактеристичен карактер

:pipi: Чудни карактеристики , ако зборувам за очите , имам 3 бои во нив , сина , зелена и жолта.
Секогаш се држам до ред , а моите другарки тоа ги вади од такт , огромен перфекционист сум.Се да биде на своето место и никогаш не каснам , а многу се лутам кога другите каснат.На секое јадење ставам кечап или крем сир , ама апсолутно на секое.Расположението го менувам многу , ама тоа не го покажувам.
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Заборавив да кажам дека неможам да спијам ако сум завртена на лева страна и ако немам две перници :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Некад ми се учи и добивам нагон да си расчистам се по дома,а некад толку ме мрзи што само на форумов седам
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
после нешто благо, морам да изедам нешто солено, кога спијам мора раката да ми биде под перница, се нервирам кога не е се совршено..=)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
После јадење чоколадо обавезно мора да запалам цигара што побрг толку подобро...:icon_lol:
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
Чудна карактеристика ми е : БЕ БРАТ (узречица), а чудното во тоа што повеке ја користам кога се обракам на женско и други узречици кога објаснувам за нешто: таквото, кога се онаква со Оваквото се добива Некакво Нешто што личи на Никакво Нешто и
Косата ја мијам еднаш месечно, кога се шишам.
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Јас имам еден чуден рефлекс секогаш кога или првпат во денот или по подолго време поминто во затворена просторија ќе погледнам директно во сонце , кивам
 

love

The one and only
Член од
2 мај 2006
Мислења
716
Поени од реакции
1
Ne mozam da zaspijam bez svetlo,tesko se budam,ama koga ke se razbudam nema sansi da prespijam vo tekot na denot,kolku i da mi se spie i da sum izmorena.Jadam sirenje so lubenica i sirenje so grozje.Mnogu pamtam iminja,a ic ne pamtam faci.Koga ke se vnesam vo nesto(pr.kniga,televizija,kompjuter)ne gi slusam tie so mi zboruvaat i so i da me prasaat odgovaram so da ili ne,a toa najcesto nema vrska i toa mnogu gi nervira tie okolu mene.
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
1.Јас на пример кога се карам со некој и да не го лажам се смеам-по што не ми веруваат освен тие што ме знаат таков
2.Спијам со запалено светло
3.Роднините ги знам по изглед кои се ама имињата колку пати и да ми ги кажале не можам да ги запамтам:nesvest:
4.Собата 7/8 во текот на годината ми е растурена(ја собирам секоја недела и после до сабота ја растурам
5.Пикадо си немам поим и гаѓам без врска и до сега никогаш не сум завршил последен
6.Кога гледам телевизија никогаш не можам да најдам удобно место и цело време мењам позиции:те на фотеља,те на стол,те на столче,те на двосед и на крај завршувам под маса
7.Многу често јадам макарони со шеќер
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Кога поминувам покрај некого (дали еден човек или повеќе) не дишам ... се случува многу ретко да ми се згреши, да не земам здив, и секогаш ме удира гадна миризба ... добро бе, зошто толку се опуштаат луѓево и дозволуваат да смрдат толку многу?:nesvest:
Баш прееска ми се згреши така ... поминав покрај тројца мажи кои си правеа муабет ... немаше ветерче и беа дотерани, средени и реков ај може нема да ми дојде никаков мирис, кога една тешка машка измешана пот ... ќе се онесвестев, ептен гадно!:pov:
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Кога на сите им е топло,мене ми е ладно и обратно,кога се лутам ми викаат очите ми станувале зелени...кога ке станам рано обично стално јадам млеко со житарици...има и други работи кои шо во моментов не ми текнуваат:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom