Необични карактеристики

Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Nemozam da zaspijam ako spijam so nekogo vo ist krevet. Koga sum sama za 5 minuti sum vo dlabok son, a koga spijam so nekogo cela vecer oko ne sklopuvam. I moze eden den koga ke se mazam, ke mu kazam na maz mi jas vo spalna a ti vo dnevna a?:wub: :wub:
Mislite ke prifati???:nesvest:
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.081
Поени од реакции
18
неможам да јадам нешто солено ако во него не ставам кечап :)
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
divine напиша:
:ija: Ама потполно исто и јас!!! И башка не поднесувам да не сум покриена убаво од сите страни ... шубе ми е ако од некаде има отвор ... ко да ќе ме касне нешто:nesvest: :icon_lol:
Хехехехе ако не е кебето ко фишек направено под нозе и цела замотана у него незаспивам порано ја малтертирав мајка ми да го измушка кебето околу мене сега мажот ми оддева:kez: :kez: :kez:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Фала Нинџа што ме потсети за кафето, а за тоа дека главата ја зафрлам на десна страна ако седам повеќе време пред компјутер не сум приметила:)

Не можам да заспијам ако не легнам на стомак, ако не ги ставам рацете под перница и ако левата нога не ја свиткам навнатре, а на десниот образ да ми е главата.

Не можам да спијам ако има некој до мене, цела ноќ око не склопувам.

Се` правам со лева рака, само пишувам со десна.

Тешко се будам, ни телефон слушам, ни ѕвонче, ни викање. А ако некој ме разбуди, тогаш ни крив ни должен ќе настрада.

Никогаш не зборувам кога ќе се разбудам, ни добро утро не кажувам додека не се измијам.

На четката за заби ставам еден тон паста и секогаш ми паѓа во лавабото.

Кога шетам се нервирам ако се движи некој до мене од десната страна, па секогаш вртам околу него и го местам да стои од левата страна.

Премногу сум пипава, можам една работа со саати да ја правам ама да испадне како што сакам јас. Пред некој ден сечев флаери и наместо по повеќе страни, јас по една сечев и тоа најчесто ми одзема неколку часа.
 

glufce

French Toast
Член од
15 јануари 2006
Мислења
827
Поени од реакции
8
неможам да седнам да јадам ако до мене нема вода... ниту едно залаче не можам да голтнам ако не се напијам вода.

неможам да заспијам ако нема светло (пригушено) или ако не ми бучи нешто.

се покривам со 3 ќебиња а по дома си шетам на кратки ракави без разлика дали е зима или лето.

незнам што друго.... коа ќе ми текне ќе пишам....
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
FortunE напиша:
Фала Нинџа што ме потсети за кафето, а за тоа дека главата ја зафрлам на десна страна ако седам повеќе време пред компјутер не сум приметила:)

Не можам да заспијам ако не легнам на стомак, ако не ги ставам рацете под перница и ако левата нога не ја свиткам навнатре, а на десниот образ да ми е главата.

Не можам да спијам ако има некој до мене, цела ноќ око не склопувам.

Се` правам со лева рака, само пишувам со десна.

Тешко се будам, ни телефон слушам, ни ѕвонче, ни викање. А ако некој ме разбуди, тогаш ни крив ни должен ќе настрада.

Никогаш не зборувам кога ќе се разбудам, ни добро утро не кажувам додека не се измијам.

На четката за заби ставам еден тон паста и секогаш ми паѓа во лавабото.

Кога шетам се нервирам ако се движи некој до мене од десната страна, па секогаш вртам околу него и го местам да стои од левата страна.

Премногу сум пипава, можам една работа со саати да ја правам ама да испадне како што сакам јас. Пред некој ден сечев флаери и наместо по повеќе страни, јас по една сечев и тоа најчесто ми одзема неколку часа.
eeej da ova definitivno,dodeka ne izmijam zabi usta ne otvaram...i na sabajle sekogas sum ljuta bez pricina i im se deram na site okolu mene po doma so mi se motkaat :)
 

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
Кога се карам со некого,се смеам,и јас не знам зошто.

Многу често кога се нервирам,плачам.

Не можам да заспијам,без пригушено светло.

Не можам да држам слушалка во десна рака.

За кратко време, ми се менува расположението.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
абе све изрод до изрод :):)
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Кога седнувам да јадам,седнувам како турчин на столот.Или така или не јадам!
Со левата рака ни цигара не држам,ќе ми падне..:)
Не ги слушам алармите (вкупно 3 + мајка ми) додека не скокнам од нервоза и удрам кавга.Тогаш сум будна.

Има право Маринче-изрод!!! ;)
 

glufce

French Toast
Член од
15 јануари 2006
Мислења
827
Поени од реакции
8
со јазикот си ја допирам муцката (имам ептен долг јазик си го мотам у ролна у устата) :)

можам палецот на ногата да го допрам со уста.... :)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
FortunE напиша:
Фала Нинџа што ме потсети за кафето, а за тоа дека главата ја зафрлам на десна страна ако седам повеќе време пред компјутер не сум приметила:)

Не можам да заспијам ако не легнам на стомак, ако не ги ставам рацете под перница и ако левата нога не ја свиткам навнатре, а на десниот образ да ми е главата.

Не можам да спијам ако има некој до мене, цела ноќ око не склопувам.

Се` правам со лева рака, само пишувам со десна.

Тешко се будам, ни телефон слушам, ни ѕвонче, ни викање. А ако некој ме разбуди, тогаш ни крив ни должен ќе настрада.

Никогаш не зборувам кога ќе се разбудам, ни добро утро не кажувам додека не се измијам.

На четката за заби ставам еден тон паста и секогаш ми паѓа во лавабото.

Кога шетам се нервирам ако се движи некој до мене од десната страна, па секогаш вртам околу него и го местам да стои од левата страна.

Премногу сум пипава, можам една работа со саати да ја правам ама да испадне како што сакам јас. Пред некој ден сечев флаери и наместо по повеќе страни, јас по една сечев и тоа најчесто ми одзема неколку часа.
Туу ама си проблематична ти, инаку за станувањето сме се погодиле :).
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
И за друго ама ќути :)))

A оние кои почесто ме гледаат сигурно приметиле дека кога отворам нова кутија цигари, најлончето кое е за фрлање го виткам во вид на правоаголниче, па потоа го завиткувам во сребреното ливче кое е за фрлање и така средено фрлам во пепелник. Ми одзема од прилика 5 минути тоа, ама мрзам кога има расфрлани хартивчиња и најлончиња, да не може човек на раат да тресе цигара:mist::icon_lol:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
FortunE напиша:
И за друго ама ќути :)))

A оние кои почесто ме гледаат сигурно приметиле дека кога отворам нова кутија цигари, најлончето кое е за фрлање го виткам во вид на правоаголниче, па потоа го завиткувам во сребреното ливче кое е за фрлање и така средено фрлам во пепелник. Ми одзема од прилика 5 минути тоа, ама мрзам кога има расфрлани хартивчиња и најлончиња, да не може човек на раат да тресе цигара:mist::icon_lol:
и јас го правам во потполност истото...само ми треба една минута... пракса имам набиено...хихихи...:pipi:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Allita напиша:
и јас го правам во потполност истото...само ми треба една минута... пракса имам набиено...хихихи...:pipi:
Не ми одзема мене толку време затоа што немам пракса (којзнае оваа навика од кога ја имам, не памтам), туку си сакам полека и да не мрдне ни милиметарче:icon_lol:

Не пишувам веќе на темава, страв ме фаќа, многу работи излегоа:icon_lol:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
FortunE напиша:
Не пишувам веќе на темава, страв ме фаќа, многу работи излегоа:icon_lol:
Пиши си де не се срами, се осеќам дека нешто забораваш. :bip: :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom