Необични карактеристики

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
I jas site knigi i spisanija gi listam odnazad nanapred i mi se gadi od sirenje i site ostanati mlecni proizvodi! :)
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Devilish Angel напиша:
Секогаш списанијата ги листам од назад нанапред, едноставно неможам да почнам било кое списание да го листам однапред.
И јас исто листам од назад па напред било кое списание да е:kez: :kez: :kez:
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Наташа напиша:
И јас исто листам од назад па напред било кое списание да е:kez: :kez: :kez:

Велат дека ова било типично за жените.
Како што читам овде, игледа блиску било до вистината:)
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
humanoid напиша:
Велат дека ова било типично за жените.
Како што читам овде, игледа блиску било до вистината:)
Уф фала богу а ја мислев дека сум единствената:icon_lol:


Инаку додека не проверам дваесет пати у кујна дека ми е шпоретот исклучен не излегувам од дома,и пак се прашувам дали сум го исклучила,ги вадам клучевите од врата и пак со рака проверувам дали има клучеви на врата...(тоа е се од непријатни случки кои ми се имат порано дешавано)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
:) па има неколку работи карактеристични кои ми се дешаваат секогаш...пр. тоа во зависност од расположение да ми се менува бојата на очите од светло плави од сиво зелени(такви се кога не сум изнервирана многу) инаку тоа повеке луге го имаат приметено кога сум возбудена од нешто и разговарам со некого ме открива вегата на левото или десното око незнам самата ми се крева и спушта...а јас неможам да забележам :)...друго кое е карактеристично е кафето го пијам и јас пред спиење и ме успива ама и насабајле ми отвара очи и го пијам долго долго некогаш и една шоља цел ден...затоа кога ке одам кај некого на гости, а сум на брзање не го допивам и сите мислат дека нешто не го погодиле кафето...а нема врска значи дивајн јас и ти кафе муабет цел ден маратонски може да издржиме без да го допиеме... :)
книгите секогаш кога ги читам прво ги читам првите три четири странци, па свртувам на крајот ја прочитувам последната и почнувам од почеток...што знам од што ке да е така...:)
кога сакам на некого прецизно да му објаснам некоја работа како и што треба секогаш имам лист и пенкало в раце и пишувам и цртам ако треба за да му го доловам тоа што сакам да биде, бидејки секогаш сакам да бидам сигурна дека сме се разбрале што сакам всушност да биде...
и имам чудна мана...секогаш трошоците кои треба да ги платам ги запишувам на лист и секогаш знам што да планирам за остатокот од парите во текот на месецот.
околу храната не сум прибирлива и јадам се и сешто и се може да пробам благо со солено...кисело благо итд нема нешто карактеристично, но можам се да поднесам.
а јас неможам да заспијам ако сум свртена на десна страна :)

ајде толку....:coffee:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Драстични промени на расположение во краток временски период. Во три минути - од плачење до смеење. Ќе да е некоја лудост.
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Еј да и кај мене...
кафето ме успива...
еднаш испив 3 турски и 4 еспреса за 2 саати и спиев од 2 поручек до 7 сабајле.
И едно кафе можам цееел ден да го пијам и не ми е гадно:icon_lol:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Devilish Angel напиша:
.. бројки памтам премногу и фаци .. ама имиња да ме отепаш неможам да запамтам :) ..
Моето име е С А Ш К О - Сашко... :)
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
eeeej sinokja mi tekna neobicno kaj mene e koga kje legnam da spijam prvo legnuvam na leva strana svrtena kon zidot i taka sedam nekoi 15min,pa se vrtam na desna strana i taka lezam nekoi 15min za na kraj pak da se svrtam na leva strana i da zaspijam inace nema shansi cela vecer da sklopam oko :)
i epten retko jadam kajgana posto me boli glava posle,a neznam zosto :)
dejm cudak sum :)
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
vardarce напиша:
Моето име е С А Ш К О - Сашко... :)
Како рече дека се викаш дечко? Извини ама не памтам имиња :kez:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Aceva напиша:
Драстични промени на расположение во краток временски период. Во три минути - од плачење до смеење. Ќе да е некоја лудост.
Нема врска со лудост ... барем јас така си мислам дека ми се дешава истото!:icon_lol:

Иначе Алита ... кога ќе ми дојдеш на кафе?:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
divine напиша:
Нема врска со лудост ... барем јас така си мислам дека ми се дешава истото!:icon_lol:

Иначе Алита ... кога ќе ми дојдеш на кафе?:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Еден ден кога ке бидеш слободна цел ден и цела вечер, а во исто време и јас за да може да допиеме кафето и да утепаме едно 1000 форумски страни со по 5000 поста ..хихихи:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Заборавив .. смоки (црвените на стоби флипс) ги јадам редовно со јогурт, а порано ги обожавав со еурокрем .. мх мх мх ... сеа ми се пријаде мамата
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Ах да!Заборавив да кажам дека кога спијам секогаш сум завртена со грб кон партнерот,никако неможам фаца у фаца да спијам или завртена кон зид одма се гушам и паника ме фака,така да мора да е отворено пред мене.Абе фрик у п.м.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Наташа напиша:
Ах да!Заборавив да кажам дека кога спијам секогаш сум завртена со грб кон партнерот,никако неможам фаца у фаца да спијам или завртена кон зид одма се гушам и паника ме фака,така да мора да е отворено пред мене.Абе фрик у п.м.
:ija: Ама потполно исто и јас!!! И башка не поднесувам да не сум покриена убаво од сите страни ... шубе ми е ако од некаде има отвор ... ко да ќе ме касне нешто:nesvest: :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom