Необични карактеристики

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
ова ми е стварно глупаво ама ете: секогаш кога пијам вода без разлика каде сум ( освен на фонтана) мора низ прозор да гледам, се вртам го барам прозорот а во исто време пијам и можам и да се удавам:nesum::toe:, памтам многу имиња и на мали и на возрасни и на секакви луѓе еднаш да слушнам како се вика и после 5 год да го видам ќе ми текне како се вика, мора секогаш да грицкам нешто обично тоа е пенкало ( еве и сега имам пенкало во уста :pos2:) толку сега за сега ми текнува
 
Член од
25 јуни 2009
Мислења
81
Поени од реакции
2
Исто и јас ко Скулгрл! Користам некое зборче кое го пикам уз зборовите у реченицата!:nesvest:
Сеа нешо сум запнала со кропирај ме коа ќе видам некоја слика кај шо сум грозота!
хехе
Иначе јадам се шо се јаде! Хехе ! Не немам некои посебни солено благи комбинации!
Иначеее знам и сакам да преќинам да го праам тоа пример коа имам гости и едни седат у една други у друга соба трети у трета и сеа идам кај едните и им викам добар ден или здраво! После идам кај другите пак и на нив! Па се враќам кај првиве и пак им викам Здраво:pos2::pos2:
Иначе др неам нешо!
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.279
Поени од реакции
27.744
имам многу променливо расположение, добро ги читам слабостите на луѓето, премногу осетлива кожа
п.с. ова ми го кажале други луѓе
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.229
Поени од реакции
6.710
Кога спијам мора се да биде затворено....Секогаш спијам на боксерици и маица на рамки(без разлика лето или зимо)...никогаш не го местам креветот,како ми е од претходната ноќ така легнувам да спијам....и забораив најбитното кога врне или е облачно очите од плави ми стануваат зелени :pos: :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom