Најнеобичен и најоригинален подарок што сте го добиле за роденден

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Koга ве читам ми иде да се убијам,јас искрено,освен пари од другари/другарки ретко да добијам нешто друго,секако има исклучоци,ама исклучоците кога бев помал носеа тетратки,со молив и гума а кога потпораснав носат часовници,рамки и слично. За возрасните да не зборам,тие обично носат пари,ако не пари носат облека, и по некоја торта....колку значи сум сиромашен со разновидноста на подароците,јебига...млад сум,има време,и јас некој ден ќе дочекам да ме изненадат со некоја глупост ко некоја од претходниве постови :)
 

e4e

Член од
20 јули 2007
Мислења
63
Поени од реакции
0
немам посебен некој пдарок ,но има 2 кои ми се дадени на посебен начин
1.букетот за годишнината
2.подарокот за мојт 17 роденден од дечкото кои беше ставен во ептен убава кутија
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Кило банани...онака топ завиткани јас си реков којзнае што е. После шпил катри, ВОЛНЕНИ ЧОРАПИ!!!! четка за заби... и така.:pos::pos::pos:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Пошто сум невиден гурман и од се и сешто сакам да пробам макар и повраќал после тоа,пред две години мислам од друштвото добив една тетратка А4 формат во која имаше што ти не лепено и од каде се не сечено и вадено од нет разни видови на храна,на друг дел од тетратката имаше слики од невидено гадно дебели луѓе од кои ти иде у секунд се да исповратиш и никад да не ти текне да помислиш на јадење(се разбира со поука дека ако продужам со такво јадење отидов јабана :icon_lol: )у тертиот дел имаше лепено справи за вежбање видови на справи,диети и слично со поука дека ако почнам да вежбам ќе сум имал затегнато тело и лепеле слики од типци со плочкици и врагои и на крај последниот дел беше изналепен со јаки цурици кои не се лепат на дебели него на оние со плочкици :icon_lol:
И плус имаше дуксерче кое го меркав долго време :pipi:

Ме умреа од смеење,ама јас си продужив се да си јадам,среќа сеуште не сум накачил вишок,плочки немам јебига а од тие цурите па нив само по филмови и реклами сум ги гледал :icon_lol:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
шампита в лице...
и шлагот ми се залепи в коса..и бев ко снешко белчо цела вечер
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Секс прирачник, од двајца школски другари.:)
 

Ред хот!

***candy girl***
Член од
6 март 2007
Мислења
593
Поени од реакции
12
Во прва средно беше,од една другарка за поклон добив обетки,кои што таа рачно ги изработила од глина,во форма на срценца,розевки:vozbud: Дефинитивно најоригинален подарок кој што сум го добила и ми е премногу мил,па дури и не ги носам од страв да не им стане нешто:)
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Секс прирачник, од двајца школски другари.:)
да се надоврзам на ова,лани на еден другар му направивме секс прирачник или некој вид на заебана камасутра :podsmev: сечевме од вест секс ќошиња од нет ги вадевме абе умревме додека ја направивме и тоа од оние тетраткине со дебели корици А4 формат којзнае колку страни имаше,наредниот ден го имаше она-маме ви е*ам цела ноќ не сум спиел морав да ја прочитам цела :pos:

ми текна уште нешто на една другарка што и направивме....
пиша на факс еднаш квадрат а после и куб ради еден предмет и толку го мрзеше професорот што реши да се префрли на друг факс но срце јуначко после толку години го положи некако
е сега шо ми беше муабетот,листаме еден ден весник така неколку дена пред нејзиниот роденден и слика од професорот,и оп идеа викам ќе и правиме пикадо,и така едно пикадо и направивме и и го носиме коа го виде се искина од смеење,после некој ден коа и отидовмена гости пикадото беше леле мори мајко дупка до дупка,еј вика што занимација ми направивте го уништив :pos: и ден денес уште го гаѓа :pos:
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
118
Поени од реакции
5
Lani za rodenden edno drugarce mi nosi saat i vika eve ti saat za da ne kasnis vise.Posle uste 2 drugari mi donesoa isto saati od ista pricina!!!
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Sredstvo za cistenje na WC solja za 18-tiot rodenden:vozbud:
"Bolni" vreminja.....:pos2:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Привезок, составен од повеќе привезоци, плочки, и на секоја плочка има изгравирано по нешто (дожд, клавирче, логото на ТР, тениски рекет, месечина и уште доста ги има, да не го тупам), ама мнооогу драг поклон. И не го користам за клучеви. Не го користам воопшто. :)
После, мала чаша за текила, пишува hot lips на неа. :)
И регистарска таблица, на која ми е срам да кажам што пишува, и која веројатно никогаш нема да ја искористам на сопствената кола. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom