Најнеобичен и најоригинален подарок што сте го добиле за роденден

Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
mene moeto drustvo za rodenden mi donesoa livce od kladilnica so uplata od 1000 denari, za dobivka 9500 den, site pisale po edna utakmica, pa livceto vleze, pa posle udrivme uste edno castenje
P.S. mislam deka ja nema temava, a ako ja ima brisi ja
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Кило грашак,пластични папучи,клешти и уше некои ситници
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
За мојот 18 ти роденден ми донесоја многу убаво спакован поклон ( се израдвав многу )
Отворам внатре имаше кондур постар од мене,3 колбаси и еден кромид
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
на мојов претходен роденден, добив подарок од една типка која ја свиѓав долго време - подарокот беше - си ја изневерив љубовта.
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Еми тава беше пред 2-3 години...Го славам јас род. и идат моите другари и со една голема кутија ама ќе кажеш којзнае шо има..И отвара, од големата кутии, помаленка, од помаленката уште помаленка... и на крајо погодејте шо имаше???Кондом!!!Хехехехехехехехе толко сум се смеала, не можех да се соберам :):) ама ќе го памтам тава, добро беше, а кондомо уште ми стоо хехех :salut:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
Za rodenden se sobirame onaka celo pleme i brat mi nest mi vika: "Sakas da bides bogat", jas mu vikam "sto da ne" i ovoj ide nesto u sobata i se vrakja nazat so americki check od 100 000 $ jas patos dole se smeam :pos:.. Posle mi kaza brat mi deka cekot ne e validen...
 

^^Mon4e

The sweatest thing
Член од
30 јануари 2007
Мислења
476
Поени од реакции
0
Другарките за роденденот донесоа три кутии. У секоја имаше еден куп хартии, а у најголемата имаше хартии и незнам што све не и нешто спакувано во вид на топче излепено со селотејп. Се изнамачив да го отворам а кога го отворив видов... ЦУЦЛА!:vozbud: . Не се со сите...
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
mRnO напиша:
Кило грашак,пластични папучи,клешти и уше некои ситници
И раднички ракавици... btw кило и пол грашак :pos: :pos:


Еден од поинтересните беше маичка со комбинација од српското и македонското знаме... и имаше испечатено ама во ракопис “Шаљем ти пољупце“... али мајка ми ја стави у машина за перење и експресно ја уништи :pos:
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Беше тоа една честитка за мојот 18 роденден од една ХХХХ особа и беше со многу прозорчиња. Под секое прозорче имаш напишано нешто и дополнето со некој мали, слатки наши тајни. Оригинално беше ептен. Ама беше ;)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Нема некој до тооолку посебен. :icon_lol:
Ама ете, од понеобичните... Пред некоја година (за 15ти или 16ти роденден), неколку другарки ми донесоа гипсен к*р во (речиси) природна големина закачен на федер и на него рачно напишано: „Зграпчи го бејби и терај“. :pos: Идеше заедно во пакет со честитка на која пишуваше „Хочу некога да убијем; нечу више да будем девица!“. :pos: Ене го на полица, уште собира прашина. :icon_lol: Не дека нешто посебно, ама во тоа време се згазив од смеење и го криев у кутија да не го видат моите, кои сепак го видоа и татко ми се згази од смеење. :pos:
Ах, пусти пубертетски хормони... :icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Дивиди-то пред две години ваљда ... :pie:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Картонска кутија од некој си флетрон телевизор ама беше ОГРОООООООМНА и дури 3ца другари ја носеа накај мене, али кога отворив имаше една десетденарка и на неа напишано „Јеби га друже толку имавме„
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.265
Поени од реакции
964
некојси недефинирани гаќи ко слон со сурла..ептен одлепени и башка задникот не е покриен со врвка е!има и очиња и ако го клатиш се мрдаат:pos2:
 

M@We4kA

Loading . . .
Член од
26 јуни 2007
Мислења
559
Поени од реакции
5
Едно мече со срце од саканата личност. :)
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Минатата година ми подарија огромно црвено срце ( имаше еден спот со исто такво, валјда било инспирација ). Се сеќавам го прошетав низ Ramstore, кога влегов во такси ми се згазија од смеење, а дома татко ми памтам ми рече " Боже, деца, што се' нема да ви текне".
 

Kajgana Shop

На врв Bottom